Plážové nohavice369Produkt
Bolo zobrazených 48 z 369

ŠORTKY A NOHAVICE: PRE NAJKRAJŠIE NOHY POD SLNKOM

30 stupňov, slnko svieti a vy sa pozeráte na svoje obľúbené džínsy: Jednoducho príliš teplé, to je verdikt, s ktorým opäť zmiznú v skrini. S horúcim ročným obdobím sa mení náš šatník, do ktorého prichádzaú vzdušné, ľahké letné nohavice. Nové šortky a nohavice vás očaria voľnými strihmi a chladivými materiálmi. Zachytia vietor, nechajú vás dýchať a ešte aj vyzerajú fantasticky! Neviete sa rozhodnúť medzi šortkami, capri alebo palazzo nohavicami? Zostavili sme pre vás najlepšie tipy na styling. Takto sa stanete vďaka svojim novým nohaviciam plážovou kráskou!

ŠORTKY NA PLÁŽI: ŠPORTOVÝ ŠTÝL, KTORÝ SI ZAMILUJETE

Ste na cestách rady aktívne? Či už hráte plážový volejbal, jazdíte na bicykli alebo sa venujete horskej turistike – šortky sú nevyhnutnosťou pre všetky, ktoré sú neustále v pohybe. Siluety sú pritom univerzálne: od voľných nohavíc s množstvom praktických vreciek a s priedušným materiálom až po dievčenské džersejové šortky v univerzitnom štýle. Pre športový vzhľad skombinujte šortky s tričkom s pestrofarebnou potlačou. Tenisky alebo ploché sandále so širokými remienkami vám pri ďalšom dobrodružstve poskytnú dostatočnú oporu. A keď pôjdete na pláž? Vtedy by vám, samozrejme, nemali chýbať vhodné bikiny! Vďaka trojuholníkovým modelom s kosticami alebo klasickým bikinám s kosticami pri ďalšom zápase alebo stavaní pieskových hradov s deťmi všetko spoľahlivo sedí.

DLHÉ NOHAVICE V LETE: VZDUŠNÉ POTEŠENIE

Myslíte si, že sa dlhé nohavice v horúcom ročnom období nenosia? Tak to ste v plážovom obchode LASCANA ešte neobjavili plážové nohavice, ktoré sú ľahké ako pierko. Vďaka širokej siluete na nohách jemne splývajú, zachytávajú vietor a sú nebeskou alternatívou klasických nohavíc. Čo je na lete pekné: Modely sú čoraz odvážnejšie! Tam, kde na jeseň a v zime dominujú džínsy a chino nohavice, nás horúce ročné obdobie obdarí skutočným ohňostrojom farieb, vzorov a tvarov. Dajte sa očariť inšpiratívnymi nohavicami značky LASCANA!

PALAZZO NOHAVICE – POKIAĽ OČI DOVIDIA

Nohavice v štýle Palazzo alebo Marlene nohavice sú najširšími modelmi na trhu. Nohavice sú zaoblené, vďaka čomu pôsobia mondénnea možno ich úžasne elegantne kombinovať. Prejdite sa po Cannes alebo Saint-Tropez: v bielych alebo čiernych palazzo nohaviciach s tričkom pokrytým flitrami a elegantnou koženou kabelkou ste najlepšie vybavené pre extravagantný štýl vysokej spoločnosti. Na Ibize alebo v južanských krajinách zažiaria široké nohavice s nápaditými etno potlačami v kombinácii s tričkami s háčkovanou čipkou.