Bikiny1771Produkt
BUFFALO
Bikinové nohavičky
25,90 €
VENICE BEACH
Bikinové nohavičky
32,90 €
LASCANA
Bikinové nohavičky
37,90 €
VENICE BEACH
Bikinové nohavičky
37,90 €
s.Oliver
Bikinový top
42,90 €
LASCANA
Bikinové nohavičky 'Adele'
27,90 €
VENICE BEACH
Bikinové nohavičky
37,90 €
s.Oliver
Bikinové nohavičky
34,90 €
s.Oliver
Bikinové nohavičky
27,90 €
VIVANCE
Bikinové nohavičky
32,90 €
VENICE BEACH
Bikinové nohavičky
27,90 €
LASCANA
Bikinové nohavičky 'Lexa'
37,90 €
VENICE BEACH
Bikiny
64,90 €
LASCANA
Bikinové nohavičky
37,90 €
VIVANCE
Bikinové nohavičky
37,90 €
Bolo zobrazených 48 z 1771

BIKINI PRE PEKNÉ ŽENY: VÁŠ DVOJDIELNY LETNÝ FLIRT

Bez ohľadu na to, či ste na dovolenke pri mori alebo jedeň deň na kúpalisku: Bikiny sú nevyhnutné na hodiny strávené na slnku a drzou alternatívou jednodielnych plaviek. Vďaka vzrušujúcemu strihu dokážu tieto dvojdielne plavky úžasne zvýrazniť vašu ženskú siluetu. Aj v tejto sezóne bodujú bikiny opäť trendovými farbami a nádhernými vzormi. V LASCANE sme pre vás zostavili vysoko aktuálny výber bikín: od jemných trojuholníkových bikín až po uchvacujúce bikiny bandeau. Tu sa dozviete, ktoré plavky vzbudia tento rok na kúpalisku pozornosť! V elegantných dámskych bikinách budete na pláži vždy sexi a elegantná.

TERAZ TU BUDE HORÚCO: TOTO SÚ AKTUÁLNE BIKINOVÉ TRENDY

STRIHY


Nie je to jasná vec: Asymetrické strihy nie sú len prvkom, ktorý skutočne púta pozornosť, diagonálne bikiny tiež formujú fantastickú postavu. Pretože šikmé línie lichotia, opticky predlžujú a zoštíhľujú bez toho, aby ste pre to museli veľa urobiť. Dostatočný dôvod na to, aby sme tieto uchvacujúce modely vyhlásili za trendsettera číslo jeden! Vodné víly so zmyslom pre módu milujú bikiny s výrezmi. Presne na tých správnych miestach priťahujú vzrušené pohľady bez toho, aby ukázali príliš veľa. Vysoké výrezy na nohy nie sú moderné bezdôvodne: Vyčaria nekonečne dlhé nohy – kto na to môže povedať nie?

FARBY A VZORY


Svietiace bikiny a plagátové farebné bloky prinášajú radostné letné vibrácie. Dôraz sa kladie na jasne modrú – od sviežej morskej modrej po neónovú tyrkysovú. Ale pozor: Ak ste veľmi svetlý typ pleti, mali by ste staviť skôr na zelenkavé aqua tóny. Tie lepšie ladia s odtieňom pokožky. Na nenápadné uplatnenie tohto trendu kombinujte jemné pastelové farby ako koralovú, ružovú alebo svetlomodrú s neónovými akcentmi. Ste pri bazéne rada sofistikovaná a elegantná? S metalickými detailmi, ako sú perly alebo ozdoby, budú olivovozelené alebo tmavomodré bikiny pripomínať štýl z tisíc a jednej noci. V LASCANE teraz objavíte najobľúbenejšie modely tohto leta. Jette, S.Oliver, Venice Beach alebo Buffalo – to sú len niektoré zo značiek, ktoré vám zaručene spríjemnia čas strávený na slnku!

KTORÉ FARBY BIKÍN SÚ SÚČASŤOU PONUKY LASCANA?

Biele bikiny – pre nevinný vzhľad

Červené bikiny – budete v nich vyžarovať čistú žiadostivosť, erotiku a vášeň

Čierne bikiny – zmyselné, zvodné

Modré bikiny – farba oceánu

Fialové bikiny – pre sexi ženy na pláži

AKÉ TYPY BIKÍN EXISTUJÚ?


Trojuholníkové bikiny
Bikiny bandeau
Push-up bikiny
Bikiny s kosticami

SLNEČNÉ ŠTÝLY: TIETO BIKINOVÉ TOPY SÚ TRENDOVÉ

TROJUHOLNÍKOVÉ BIKINY
Najroztomilejší trojuholník vo svete módy: trojuholníkové bikiny sú kúsok, ktorý nesmie chýbať v šatníku žiadnej útlej vodnej víly. Pretože bikiny sa hodia najmä ženám s malými a so stredne veľkými prsiami a ponúkajú vám svieži plážový vzhľad. Od modelov s veľmi úzkymi pásikmi až po predtvarované bikiny v štýle šesťdesiatych rokov: V LASCANE objavíte najroztomilejšie modely na teplé dni.

PUSH-UP BIKINY
Chceli by ste zdôrazniť svoje krivky? So správnymi bikinami to zvládnete za chvíľu. Push-up bikiny rýchlo zväčšia veľkosť poprsia až o jeden košíček. Hravé volániky, nariasenie alebo perlové výšivky vytvárajú nádherné akcenty.

BALKÓNOVÉ BIKINY A BIKINY BANDEAU
Kúzelník medzi bikinami: Balkónové topy sa často dajú zmeniť z pohodlného variantu s ramienkami na vzrušujúci top bez ramienok. Takto vaše bikiny vytvárajú odzbrojujúci štýl – bez akýchkoľvek pásikov, ktoré sa neopália! Úplne bez ramienok a s rovným strihom vo vás bikiny bandeau vyvolajú letnú náladu.

BIKINY S KOSTICAMI
Špeciálna podpora pre všetky ženy, ktoré sú na pláži aktívne: Bikiny s kosticami vám ponúkajú spoľahlivú podporu a najpohodlnejšie nosenie. Nie je to len o akčnej zábave vo vode – aj ženy s väčším poprsím ocenia mäkký komfort bikín s kosticami.

BIKINOVÉ NOHAVIČKY: TAJOMSTVO VYSNÍVANEJ POSTAVY


Často si dlho skúšame množstvo vrchných dielov bikín a potom si k nim rýchlo vezmeme vhodné nohavičky. Pritom aj bikinové nohavičky optimalizujú vašu postavu! Môžete nimi zamaskovať brucho, vymodelovať zadok a predĺžiť nohy. V zásade platí: Veľa látky aj veľa pridáva. Preto sa odvážte ukázať svoju postavu. Úzke nohavičky veľa prezradia, ale zároveň vyčarujú pekné siluety. Bez ohľadu na to, či máte krivky alebo atletickú postavu: Týmto spôsobom je možné zvýrazniť najmä krátke nohy. Bikinové nohavičky s nízko vykrojenými otvormi na nohy sa uplatnia u žien s dlhými nohami a atletickou, rovnou postavou – inak sa nohavičky rýchlo zarežú. Bikinové nohavičky v trendovom štýle s vysokým pásom zaisťujú správny tvar bokov. Na niektorých modeloch vysoký pás dokonca zakrýva aj brucho. Vďaka integrovaným tvarujúcim vložkám sú modely v retro vzhľade vašou zázračnou zbraňou pre vytvarovanú plážovú postavu.