Bikiny trojuholníkového strihu154Produkt
Bolo zobrazených 48 z 154

TROJUHOLNÍKOVÉ BIKINY, SKUTOČNÁ KLASIKA MEDZI BIKINAMI!

Keď sa na trh dostali prvé bikiny, nastala v plavkách skutočná revolúcia. Namiesto zdržanlivých jednodielnych plaviek boli zrazu trendom zvodné a sexi bikiny. Strihy boli rozmanité a v priebehu desaťročí sa menili. Jeden strih sa však úplne presadil a ani po niekoľkých desaťročiach nestratil na príťažlivosti: Trojuholníkové bikiny sú považované za neopísateľne ženské a môžu ich nosiť ženy s rôznymi typmi postavy.

Vrchný diel je jednoznačne stredobodom pozornosti. Názov trojuholníkové bikiny pochádza z trojuholníkového, trojhranného strihu košíčkov vrchného dielu bikín. Tento strih je vhodný takmer na všetky proporcie. Iba ženy s veľmi veľkým poprsím nájdu lepšie riešenie v podobe bikín s vrchnými dielmi s kompaktnejším strihom. Pre všetky ostatné platí: Človek môže pokojne ukázať, čo má! Na plavkách je dôležitá správna rovnováha: sexy, ale nie dotieravé je dovolené a žiadané. Vrchný diel trojuholníkových bikín má zvyčane strih so zaväzovaním okolo krku. So šnúrkou na zátylku získajú košíčky vždy potrebnú oporu a plecia sa môžu voľne opáliť.


K tomu sa hodia úzke alebo mierne širšie strihané bikinové nohavičky. Bikinové nohavičky a vrchný diel bikín spolu tvoria harmonickú jednotku. Trojuholníkové bikiny tvarujú dobrú postavu nielen pri bazéne alebo na pláži. S pareom, voľne previazaným cez bikiny, budete vhodne vybavené na návštevu plážového baru. Vrchný diel sa dá veľmi dobre nosiť ako doplnok k minisukni alebo šortkám. V kombinácii s maxi sukňou sa hodí dokonca večer na diskotéku a do klubu. Ak dávate prednosť „oblečenejšiemu“ vzhľadu, oblečte si trojuholníkový top pod blúzku a nechajte ho občas nenápadne vykuknúť.

PRIPRAVENÉ NA LETO? TROJUHOLNÍKOVÉ BIKINY UŽ NA VÁS ČAKAJÚ!

Jednofarebné alebo vzorované, mimoriadne úzke a sexi alebo trochu jemnejšie, ale napriek tomu ženské: Veľký výber trojuholníkových bikín v LASCANE má pripravené vhodné modely aj pre vás! So svojím odborníkom na plavky a peknú spodnú bielizeň určite nájdete ideálne bikiny, ktoré vám a vášmu typu pristanú!