Tričká552Produkt
Bolo zobrazených 48 z 552

DÁMSKE TRIČKÁ OD ŠPORTOVÝCH PO ELEGANTNÉ – DOKONALÝ VRCHNÝ DIEL NA KAŽDÚ PRÍLEŽITOSŤ

Stojíte pred skriňou a neviete, čo si obliecť? Potom už len chytíte jedno zo svojich najobľúbenejších dámskych tričiek – a deň sa môže začať. V tričkách, ktoré môžete neustále stylovať nanovo, budete vyzerať dobre a neustále budú super pohodlné. Dlhé rukávy, bez rukávov, okrúhly výstrih, gombíková léga alebo jemná čipka: Prezradíme vám, na aké príležitosti môžete tričká šikovne kombinovať a ktorý strih lichotí vášmu typu postavy. V LASCANE dostanete dámske tričká vo všetkých dizajnoch, ktoré si len viete predstaviť. Objavte nové kolekcie značiek ako Calvin Klein, BUFFALO, s.Oliver Beachwear a, samozrejme, samotnej LASCANY.

AKÉ VARIANTY DÁMSKYCH TRIČIEK EXISTUJÚ?

Dámske tričká svojimi početnými vzormi, farbami a strihmi obohacujú výber oblečenia – patria medzi ne:

Tričká s dlhými rukávmi sú ideálnym základným kúskom pre každú ženu. Vďaka príjemnej látke sú vhodné ako ľahká alternatíva pulóvra. V chladnejších dňoch môžu priliehavé tričká tvoriť ďalšiu teplú vrstvu pod svetrom.

Pokiaľ ide o dĺžku rukávov, 3/4 tričká nechcú byť niečím, čo je stanovené ako niečo medzi dlhým a krátkym. Ani to nepotrebujú, keďže sa tak dokonale hodia na všedný deň. 3/4 rukávmi zakrývajú ramená a zároveň pôsobia vzdušne.

Univerzálnymi kúskami medzi dámskymi topmi sú tričká s krátkymi rukávmi. Tričká s krátkymi rukávmi pôsobia podľa strihu a detailov buď športovo, žensky alebo extravagantne. V teplých dňoch sa v tričku s krátkymi rukávmi cítite úplne pohodlne a môžete s ním kombinovať rozličné nohavice a sukne.

Tielka a topy s úzkymi špagetovými ramienkami sú dokonalým letným outfitom a sú obľúbené najmä pri športových aktivitách.
Plážové topy vás budú sprevádzať letnou dovolenkou a sú super aj vtedy, keď si chcete obliecť niečo na plavky a ísť na drink do plážového baru.

Crop topy sú vďaka strihu nad bruško opäť trendové. Či už počas fitnes tréningu alebo vo voľnom čase – týmito modernými topmi zaujmete.