Podprsenky1315Produkt
VIVANCE
Podprsenka
32,90 €
LASCANA
Podprsenka - doplnky
7,90 €
LASCANA
Podprsenka - doplnky
7,90 €
s.Oliver
Podprsenka
27,90 €
JETTE
Súpravy bielizne
52,90 €
JETTE
Podprsenka
42,90 €
JETTE
Podprsenka
42,90 €
LASCANA
Podprsenka
47,90 €
LASCANA
Podprsenka - doplnky
10,90 €
PETITE FLEUR
Podprsenka
37,90 €
Bolo zobrazených 48 z 1315

OBJAVTE VHODNÚ PODPRSENKU PRE KAŽDÚ VEĽKOSŤ AJ VKUS


Podprsenka je multitalent: poskytuje vašim prsiam potrebnú podporu. Týmto spôsobom odľahčí spojivové tkanivo a tiež chrbát. Zároveň existuje množstvo podprseniek vyrobených zo špeciálnych materiálov, ako je napríklad čipka, viskóza alebo bavlna, s ktorými môžete zviesť svojho milovaného. To najdôležitejšie na každej podprsenke je pritom to, aby ste sa v nej cítili dobre.

Podprsenka plní veľa funkcií: Mala by pohodlne sadnúť, poskytovať oporu prsiam a pritom vyzerať skvele, najmä vtedy, keď ňou chcete prekvapiť svojho milovaného. Podľa nárokov, aké na podprsenku kladiete, získate elegantnú spodnú bielizeň v rozličných variantoch:

PODPRSENKA: OD PUSH-UP PO ZMENŠUJÚCU PODPRSENKU

Existuje neskutočne veľa rôznych podprseniek, ktoré sa navzájom líšia nielen farbou a materiálom, ale predovšetkým tvarom a strihom. K najznámejším variantom patria:

Push-up podprsenka: Push-up podprsenka je ideálna pre ženy s malými alebo so stredne veľkými prsiami, ktoré chcú zväčšiť objem svojho poprsia. Dvíha prsia po bokoch a zospodu a má všité vankúšiky z gélu alebo peny. Prsia tak pôsobia plnšie a získate skvelý dekolt.
Zmenšujúce podprsenky: Zmenšujúca podprsenka sa naproti tomu hodí ženám s veľkým poprsím.Vďaka špeciálne strihanému tvaru prsia zmenšuje a vďaka tvarujúcim materiálom poskytuje prsiam mimoriadne veľkú oporu.
Podprsenka s kosticami: Podprsenka s kosticami je klasikou medzi podprsenkami. Má všité tvarujúce kostice, ktoré spevňujú košíčky a vytvárajú harmonický, okrúhly tvar.
Podprsenka do trička: Hlavným znakom podprsenky do trička sú chýbajúce švy na košíčkoch. Preto sú tieto modely vynikajúcou voľbou najmä pod úzkymi topmi a šatami, pretože sa nič nerysuje.
Balkónová podprsenka: Balkónové podprsenky sa vyznačujú veľmi hlbokým výstrihom. Košíčky sú na hornom okraji strihané rovno, čím vzniká tvar balkóna. Ramienka sú našité ďaleko na bokoch košíkov. Preto sú balkónové podprsenky vhodné najmä pod topy alebo šaty so širokým, rovným výstrihom. Aj pod dirndlom je balkónová podprsenka skvelou voľbou.
Čipkovaná podprsenka: Čipkovanú podprsenku ani tak neurčuje tvar, ako materiál. Je z veľkej časti vyrobená z čipky, a preto pôsobí mimoriadne zvodne a atraktívne.
Športová podprsenka: Športové podprsenky poskytujú prsiam pri cvičení mimoriadnu podporu a odľahčujú spojivové tkanivo. Pokrývajú čo najväčšiu časť poprsia a majú široké ramienka.
Okrem toho existuje ešte mnoho ďalších variantov, napríklad podprsenky bez ramienok alebo modely s odnímateľnými ramienkami. Ak sa chcete dozvedieť viac o rôznych typoch podprseniek, nájdete tu prehľad všetkých typov podprseniek.

V AKÝCH FARBÁCH SÚ DOSTUPNÉ PODPRSENKY?

Práve vtedy, keď má byť spodná bielizeň pod oblečením neviditeľná, je vhodné vybrať si takú farbu, aby ladila so zvyškom vrchného oblečenia. Preto ponúkame naše modely v množstve rozličných farebných variantov:

Biela podprsenka
Čierna podprsenka
Telová podprsenka
Modrá podprsenka
Červená podprsenka