Zmenšujúce podprsenky1244Produkt
VIVANCE
Podprsenka
32,90 €
s.Oliver
Podprsenka
27,90 €
JETTE
Podprsenka
42,90 €
JETTE
Podprsenka
42,90 €
LASCANA
Podprsenka
47,90 €
NUANCE
Podprsenka
37,90 €
LASCANA
Podprsenka
44,90 €
NUANCE
Podprsenka
32,90 €
Bolo zobrazených 48 z 1244

ZMENŠUJÚCE A OPTIMALIZUJÚCE PODPRSENKY Z LASCANY: DOBRÝ POCIT CÍTIŤ SA DOBRE

Optimálne pohodlie pri nosení a zmyselné vyžarovanie – to je to, po čom túži každá žena, keď sa rozhoduje pre podprsenku a inú luxusnú spodnú bielizeň. Či už je to zmenšujúca podprsenka, optimalizujúca podprsenka, Wonderbra – nechcete sa zaobísť ani bez jednej, ani bez druhej. Prečo aj? Kolekcie LASCANA splnia každé želanie z hľadiska kvality a pohodlia bez toho, aby boli nehorázne drahé.

AKÉ FARBY MÁME V SORTIMENTE?

Máme optimalizujúce podprsenky v rozličných farbách, štýloch a veľkostiach. Stačí si len zvoliť farbu, ktorá ladí so zvyškom vášho vrchného oblečenia. Vaša podprsenka tak zostane pod topom alebo pulóvrom neviditeľná.

Čierna – klasicky elegantná
Telová – dobrá v kombinácii s priesvitným oblečením
Biela – tvarujúce podprsenky v jemnej farbe
Červená – sexi spodná bielizeň

ZMENŠUJÚCE PODPRSENKY VAŠICH OBĽÚBENÝCH ZNAČIEK: DOPRAJTE SI KAŽDODENNÝ LUXUS

Značka LASCANA predstavuje v každom produktovom rade predovšetkým vysokú úroveň. Naše plavky a naša spodná bielizeň – či už pre ženy, mužov, tínedžerov alebo deti – majú jedno spoločné: najvyššiu kvalitu použitých materiálov a spracovania za férové ​​ceny. Presne ten „malý“ luxus, ktorý by si mal každý človek dopriať každý deň. Pokiaľ ide o luxusnú spodnú bielizeň, tu sa okrem kvality a ceny berú do úvahy aj ďalšie faktory. Kto to vie lepšie ako žena?