Podprsenky strihu bralette125Produkt
BUFFALO
Podprsenka 'LM Bustier'
32,90 €
JETTE
Podprsenka
42,90 €
PETITE FLEUR
Podprsenka
42,90 €
s.Oliver
Podprsenka
32,90 €
LASCANA
Podprsenka 'Yuna'
17,90 €
SLOGGI
Podprsenka 'ZERO Feel'
44,90 €
LSCN by LASCANA
Podprsenka
25,90 €
LASCANA
Podprsenka 'Tahiti LAS'
17,90 €
PETITE FLEUR
Podprsenka
20,90 €
PETITE FLEUR
Podprsenka
34,90 €
Bolo zobrazených 48 z 125

BRALETTE – PODPRSENKOVÝ TREND PRE PRIRODZENE PEKNÉ PRSIA A SEXI VÝZOR

Bralette sú jedným z najhorúcejších, ale aj najpohodlnejších trendov dámskej spodnej bielizne. Mäkké podprsenky sotva cítite na tele a zdôrazňujú prirodzený tvar vašich pŕs. Ako mimoriadne jemné kúsky bielizne sa nezarezávajú a sú zároveň super sexi. Pod priesvitnou blúzkou je napríklad bralette podprsenka s čipkou vzrušujúcou pastvou pre oči. Prezradíme vám, ako si vybrať model vhodný pre váš tvar pŕs.
V LASCANE nájdete veľký výber vrcholov podprsenkových topov až po veľkosť košíčkov F. Patria sem kvalitné značky ako sloggi, Petit Fleur, Triumph a, samozrejme, aj bralette podprsenky od samotnej LASCANY.

ČÍM SA VYZNAČUJE PODPRSENKA BRALETTE?

Presne povedané, bralette je absolútnym opakom push-up podprseniek, zmenšujúcich podprseniek aj podprseniek s kosticami: Úplne sa zaobíde bez kostíc alebo opôr a ponúka košíčky v tvare trojuholníka – s ľahkým vatovaním alebo úplne bez neho. Vďaka širokému pásu pod poprsím je bralette podprsenka mimoriadne pohodlná. Mäkké podprsenky bez kostíc sa preto označujú aj ako mäkké podprsenky. Sú vyrobené z luxusných materiálov príjemných na pokožke, ako je bavlna, čipka, mikrovlákno alebo hodváb.
Môžete si vybrať z nasledujúcich strihov:

klasický korzetový tvar
Tvar longline s predĺženým pásom pod poprsím
Tvar high-apex s hlbokým, špicatým výstrihom a veľmi širokými ramienkami – Bralette-Träger sind viel zu schön, um sie zu verstecken.
A keď už hovoríme o ramienkach: Nielenže poskytujú mäkkým podprsenkám pohodlnú podporu, ale im aj dodávajú špeciálny nádych vďaka svojmu nevšedným dizajnom: či už jemné špagetové ramienka, športové modely so zápasníckym chrbtom, štýlové ramienka okolo krku alebo ramienka, ktoré sú na chrbte rafinovane prekrížené – ramienka bralette podprsenky sú príliš pekné na to, aby sme ich schovávali.