TVARUJÚCE SPODNÉ DIELY ZDOKONAĽUJÚ SILUETU

Tvarujúce spodné diely sú ideálne na dokonalé zvýraznenie vašich kriviek alebo zamaskovanie menších problémových zón okolo brucha, nôh a zadku. Sú to zázračné zbrane neviditeľné pod vrchným oblečením, ktoré okamžite optimalizujú siluetu. Na červené koberce sveta už dávno dorazili, pretože dokonale maskujú. V LASCANE nájdete pestrý výber tvarujúcej bielizne od tvarujúcich nohavíc až po užšie tvarujúce nohavičky. Nielenže tvarujú postavu, ale sa vďaka starostlivej technológii spracovania a premyslenému výberu materiálov pohodlne nosia.

SPRÁVNY PRODUKT NA KAŽDÝ DRUH POUŽITIA

Tvarujúce spodné diely z LASCANY sú dostupné v rôznych variantoch, aby ste mohli nosiť na každý účel použitia správny výrobok. Tu je výber:

Podporné pančuchové nohavice
Tvarujúce nohavice
Tvarujúce nohavičky
Spodnička

Podporné pančuchové nohavice sú ideálne vtedy, keď chcete nosiť sukňu alebo šaty s pančuchami. Ak ich nenosíte alebo si chcete pančucháče vybrať samostatne, sú ideálne tvarujúce nohavice. Dĺžkou sa podobajú cyklistickým kraťasom a formujú tak brucho, driek, chrbát, boky a časť nôh. Rovnako ako tvarujúca spodnička sa dobre hodia k dlhším sukniam alebo šatám. Dlhé alebo krátke: Dokonca aj pod minisukňami môžete podvádzať s tvarujúcimi nohavičkami, ktoré podvihnú zadoček a nechajú zmiznúť bruško. Krycí efekt tvarujúcich nohavíc je jedna vec. Okrem toho môže byť táto špeciálna spodná bielizeň užitočná po operáciách. Je to spôsobené podpornou funkciou tvarujúcich nohavíc. Dlhšie tvarujúce nohavice môžu navyše zmierniť celulitídu. Takže z tvarujúcich spodných častí máte úžitok v mnohých ohľadoch.