Ouverts2Produkt

OUVERT – EROTICKÁ LUXUSNÁ SPODNÁ BIELIZEŇ SO SEXI OTVORMI

Ouvert vám umožní hrať zmyselné milostné hry s niečím navyše. Vďaka otvorom a výrezom vám táto erotická spodná bielizeň umožní vidieť aj tie najintímnejšie oblasti – pre mimoriadne erotické vyžarovanie.

Luxusná spodná bielizeň z priesvitných látok a zdobená jemnou čipkou je skutočnou oslavou zmyslov. Ouvert môžete do milostných hier vniesť ešte väčšiu rozmanitosť. Tieto kusy bielizne majú dômyselne navrhnuté rozparky a otvory pre nečakané objavy pri hladení a objavovaní. Ostatné varianty sa od začiatku zameriavajú na pikantné pohľady a umožňujú pozorovateľovi nerušený pohľad na prsia, zadok a intímnu oblasť.

S klasicky elegantným štýlom tejto erotickej spodnej bielizne s čipkou a so sieťovaným vzhľadom môžete vniesť do svojej spálne závan lesku a pôvabu.

OUVERT NEGLIŽÉ A NOHAVIČKY – EROTICKÁ SPODNÁ BIELIZEŇ S VINTAGE ŠARMOM

Overts sa už nejaký čas tešia veľkej obľube. Ste súčasťou hnutia New Burlesque v USA a Európe. Burleska vznikla na konci 19. storočia ako elegantná forma striptízu a dnes je umeleckým druhom erotiky. Mnoho štýlových ikon predstavuje umelecky prepracované kusy bielizne s otvormi. Slovo pochádza z francúzštiny a znamená niečo ako „otvorené“. Toto veľmi pekne opisuje hlavné črty týchto podprseniek, body a stringov s ich výrezmi, otvormi a širokými otvormi.