Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU


1 ... |

Zoradiť

Farba Vyberte farbu
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Dámske plavky-tankiny bez kostíc - Staňte sa plážovou bohyňou

 

Každá žena bude vždy viac-menej nespokojná so svojou postavou i keby tisíckrát počúvala, že jej postava je super a dobre vyzerá. Večná nespokojnosť patrí k ženám odpradávna. Raz sme nespokojné so svojimi prsami, inokedy sú to naše boky, stehná, zadok alebo iné partie.

S blížiacim sa letom naša nespokojnosť čoraz viac rastie, lebo budeme musieť riešiť dovolenku, kúpalisko, more, pláž. A k letu patria neodmysliteľne aj plavky. Všetci dobre vieme, že plavky viac odhaľujú, ako zakrývajú, pretože na to sú určené.

No nie každé plavky sa hodia ku každému typu postavy. Platí to aj o pánskych plavkách. Len muži na rozdiel od žien, svoju postavu väčšinou neriešia. Naopak, pre mnohé ženy sú to priam depresívne okamihy. Nemusí to však byť vôbec také hrozné, ak sa dokážeme prijať také, aké sme a svojej postave prispôsobiť plavky. Pozor! Nikdy by to nemalo byť opačne!

 

Ako si vybrať tie správne?

 

Keď nám už klope na dvere plavková sezóna, začíname sa obzerať po nových plavkách. Problém však môže nastať vtedy, ak zistíme, že plavky, ktoré nás očarili na prvý pohľad, našej postave jednoducho nesedia! Nevešajme zbytočne hlavu a nehádžme flintu do žita. Dnešní výrobcovia dámskych plaviek totiž nezabúdajú na žiaden typ ženskej postavy. Len treba zistiť, ktoré plavky sú pre nás tie pravé.

Azda najmilosrdnejšie k nedostatkom našej postavy sú celé plavky. Zakryjú faldíky na bruchu a opticky pretiahnu postavu väčším vykrojením. A nenosia ich iba plnoštíhle ženy. Čoraz viac sa stávajú obľúbeným typom plaviek napríklad medzi športovkyňami. Ich nevýhodou je iba to, že väčšina nášho tela ostane neopálená.

Nie každá žena má odvahu a sebavedomie ukázať sa na pláži len v bikinách, ktoré zakrývajú iba to najnutnejšie. Ak patríte aj Vy k takýmto ženám, ktoré sa síce nemusia za svoju postavu hanbiť, ale nemajú odvahu na bikiny, pokojne si zvoľte veľmi vďačný a obľúbený typ plaviek-tankiny. Pozostávajú z horného dielu, ktorý pripomína tielko a nohavičkového dielu. Ich dvojdielnosť umožňuje, že si pri opaľovaní vrchný diel jednoducho vyhrniete. Výhodou tankin je, že si môžete diely ľubovoľne kombinovať podľa svojho vkusu.

 

Tankiny bez kostíc

 

Pri výbere plaviek je to podobne ako s kúpou podprsenky. Aj tie existujú s kosticami alebo bez kostíc. Sú ženy, ktoré si už ani nevedia predstaviť horný diel plaviek bez kostíc a naopak, sú aj také, ktoré uprednostňujú plavky alebo podprsenky bez kostíc.

Ak aj Vy rozmýšľate nad tým, čo by bolo pre Vás lepšie, berte do úvahy veľkosť a tvar Vášho poprsia. Ženy obdarené väčšími prsami by si rozhodne mali voliť kostice, tie, ktoré majú stredné alebo malé prsia môžu siahnuť po plavkách bez kostíc.

Ak sa obzeráte po nových plavkách a rady by ste si kúpili nové tankiny alebo vyskúšali ešte nepoznané, tak v našom e-shope ste na správnom mieste. Ponúkame Vám bohatý výber tankin jednej farby, ale aj pestré, vzorové. Vyberať si môžete z viacerých svetových značiek, veľkostí i cien. U nás nájdete tankiny aj bez kostíc, ktoré skvelo vytvarujú Vaše prsia a urobia z Vás bohyňu pláže!

zobrazit více...
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo