Nohavice na doma263Produkt
Bolo zobrazených 48 z 263

CÍŤTE SA ŠTÝLOVO A DOBRE V RELAXAČNÝCH NOHAVICIACH

Relaxačné nohavice od LASCANY sú dizajnované pre ženy, ktoré by pri oddychovaní chceli vyzerať dobre. Mäkké dámske nohavice na voľný čas sa pohodlne prispôsobia pokožke a presvedčia svojím vzhľadom, vďaka ktorému ich môžete vo voľnom čase bez problémov nosiť aj vonku. Či už sú to voľné domáce nohavice z mäkkej teplákoviny alebo alebo štýlové legínsy – nohavice sú ideálnou kombináciou s pohodlnými mikinovými tričkami, ležérne elegantnými kardigánmi alebo so športovými mikinami. Tu sa dozviete, aké druhy relaxačných nohavíc existujú a ktoré z ich vlastností vám umožnia ešte lepšie si užiť voľné večery a nedele.


RELAXAČNÉ NOHAVICE – KEDYKOĽVEK UVOĽNENÁ RADOSŤ

Dámske domáce oblečenie a relaxačné nohavice sú ideálne na zimu, keď najradšej trávite celé popoludnie na pohovke pri dobrej knihe a šálke čaju. Máte pravdu, no v LASCANE každopádne nájdete relaxačné nohavice na každé ročné obdobie. Zatiaľ čo si v chladných mesiacoch určite rady urobíte pohodlie v mäkkých teplákoch a pletenom domácom oblečení, v lete na spontánn prestávku na záhradnom ležadle ideálne legínsy a šortky. V obchode si môžete vybrať z nasledujúcich druhov relaxačných nohavíc:

dlhé teplákové nohavice a domáce nohavice
elegantné domáce nohavice z mäkkých látok
legínsy v rôznych dĺžkach
trištvrťové nohavice alebo capri nohavice
šortky z mäkkej teplákoviny

Dámske relaxačné nohavice sú dostupné v mnohých farbách, tvaroch a množstve veľkostí, ktoré ponúka niečo vhodné aj pre vás. Skombinujte svoje tepláky s obľúbeným topom a vytvorte si osobný outfit, v ktorom sa bude cítiť dobre.