Sukne84Produkt
Bolo zobrazených 48 z 84

SUKNE A PAREÁ: VÁŠ PLÁŽOVÝ STYLING NIKDY NEBOL KRAJŠÍ!

Čistá dovolenka: V hoteli nás prebudí slnko – rýchlo si oblečte jednodielne plavky a vyrazte na pláž! Ale ak by ste si chceli obľúbené letné šaty obliecť až do plážového baru, rýchlo sa vynára otázka: Čo si obliecť? Sukne a pareá sú očarujúce kúsky, ktoré vám nesmú chýbať, keď chcete rýchlo vyčarovať letný outfit. Dajú sa rýchlo obliecť na plavky a znovu rovnako rýchlo vyzliecť pri mori. Piesok, slnko a spol. týmto praktickým kúskom neprekážajú a ich nekomplikované strihy sú často navrhnuté na rýchlu výmenu oblečenia. Vďaka nim je deň strávený pri vode skutočným potešením.

4 DÔVODY, PREČO VÁM NA DOVOLENKE NESMÚ CHÝBAŤ SUKNE A PAREÁ

ODDYCHUJTE V ŠTÝLOVOM UNIVERZÁLNOM KÚSKU
Opaľovať sa nemusíte vždy v bikinách. Plážové sukne a pareá sú prvou voľbou pre všetky morské víly, ktoré si telo rady trochu zakrývajú. Vďaka flexibilnej technológii zavinovania alebo jednoduchému pásu na gumičku sa tieto roztomilé univerzálne kúsky dajú bleskovo obliecť a sprevádzajú nás na ceste na pláž. Chceli by ste sa hneď po kúpaní ešte prejsť po promenáde? Prechádzka v modernej letnej sukni sa stane vrcholom dňa.

VZHĽAD, KTORÝ VYRÁŽA DYCH: V MAXISUKNIACH K RADOSTI Z KÚPANIA


Teploty stúpajú a sukne sa skracujú? To nemusí byť! Pretože moderné maxisukne sú práve v horúcich dňoch očarujúcim módnym prvkom. Materiály ako chladivá viskóza alebo bavlna prepúšťajú každý závan vetra, a pritom šikovne zakrývajú nohy. Maxisukne vytvárajú nádherný štýl hippie, ktorý v nás okamžite navodí dovolenkovú náladu. Letné sukne získavajú štruktúru vďaka ženským volánom, nariaseniu alebo originálnym vzorom. A to nevyzerá len skvelo: Modely tiež opticky predĺžia nohy a vytvoria postavu, ktorá na pláži vyráža dych.