Župany78Produkt
LASCANA
Župan
52,90 €
VIVANCE
Župan
47,90 €
LASCANA
Župan
74,90 €
LASCANA
Župan
47,90 €
LASCANA
Župan
52,90 €
LASCANA
Župan
52,90 €
LASCANA
Župan
54,90 €
VIVANCE
Župan
44,90 €
LSCN by LASCANA
Župan
19,90 €
52,90 €
Najvýhodnejšia cena za posledných 30 dní*: 20,00 € (-1%)
- 62 %
s.Oliver
Župan
42,90 €
VIVANCE
Župan 'Dreams'
42,90 €
BRUNO BANANI
Župan
57,90 €
s.Oliver
Župan
47,90 €
s.Oliver
Župan
47,90 €
s.Oliver
Župan
52,90 €
Bolo zobrazených 48 z 78

VSTÁVAŤ, ŠUP DO ŽUPANA A DEŇ SA ZAČNE PRÍJEMNE

V nedeľu ráno neexistuje nič krašie ako výdatné raňajky. Aby ste sa nemuseli hneď prezliecť z nočnej bielizne do oblečenia na deň, je dobrým pomocníkom jeden kúsok oblečenia: Vkĺznite do župana. Chcete si ráno vyzdvihnúť noviny, uvariť kávu alebo len začať deň absolútne pokojne, nemáte však chuť sa hneď úplne obliecť? Dokonalým prechodným riešením je v tomto prípade župan. Oblečte si ho jednoducho na pyžamo a hneď budete pôsobiť viac oblečená, zároveň si však vytvoríte neskutočné pohodlie na raňajky v posteli alebo na balkóne.

V AKÝCH ASPEKTOCH SA ŽUPANY NAVZÁJOM LÍŠIA?

V prvom rade: Neexistuje nič také ako klasický župan. V obľúbenom domácom oblečení sa skôr stretnete s rôznymi strihmi a materiálmi.

Väčšina županov sa končí tesne nad kolenami a dobre vyzerajú na polodlhých nočných košeliach alebo šortkách. K dlhým pyžamovým nohaviciam sa odporúčajú modely po členky.

Väčšina županov sa dá v drieku zviazať opaskom, čo znamená, že bielizeň pod županom vidno iba výnimočne. Ak si však chcete zakryť len ruky, zvoľte si otvorený strih, ktorý odhalí pekné negližé alebo jemný čipkovaný top.

Ďalším bodom, v ktorom sa župany líšia, je materiál. Na to, aby ste sa cítili príjemne, ideálne slúži hrejivý župan, napríklad z flísu. Domáce oblečenie z hodvábu alebo zo saténu je príjemne ľahké a veľmi ženské. Zatiaľ čo prvý je ideálny na oblečenie po kúpaní alebo sprchovaní, druhý je vhodný na teplé letné rána.

Mäkký, teplý župan má zvyčajne kapucňu, ktorá zvyšuje faktor pohodlia. Ak pre vás tento faktor nie je podstatný, kúpte si župan bez kapucne.