Pre skvalitnenie našich služieb používame na stránkach LASCANA cookies. Pokračovaním na tejto stránke vyjadrujete súhlas s používaním všetkých cookies.

Súhlasímx
Možnosti platby Doprava zadarmo pri objednávke nad 85 Eur Výmena a vrátenie tovaru

x

fMENU

1 ... |


Zoradiť

Farba Vyberte farbu
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
»
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť


... |


Novinky - Dôležité je aj to, čo nevidieť

 

Potrpíme si na oblečenie, ktoré nosíme, dávame si záležať na tom, aby sme boli oblečení podľa najnovšej módy, kráčali s dobou a boli pre ostatných zaujímaví a príťažliví. Najmä my, ženy, to veľmi dobre poznáme. Najlepšie vieme, koľko času strávime obliekaním, prezeraním svojho šatníka či samotným nakupovaním. Pre nás je to už takpovediac každodenný rituál. A to hovoríme iba o vrchnom odeve, ktorým prezentujeme svoju osobnosť v spoločnosti.

Rovnako však dôležitým kúskom oblečenia je aj to, ktoré nie je síce určené pre oči všetkých, ale má veľký význam pre každú jednu z nás. Takýmto odevom je spodná bielizeň. Možno práve tým, že viac odhaľuje, ako zahaľuje by sme mali viac dbať na jej výber. Veď každá žena sa chce páčiť svojmu partnerovi, manželovi, priateľovi, ale napokon aj sama sebe. Byť príťažlivou a mať maximálne pohodlie v kvalitnej spodnej bielizni.

 

Nielen pekná, ale aj pohodlná a kvalitná

 

Je jedno, aký typ spodnej bielizne preferujeme a obľubujeme, nemali by sme jej výber podceňovať. Možno si niekedy myslíme, že tento kus oblečenia nie je až taký dôležitý, keďže ho za bežných okolností nevidieť, ale kvalita nohavičiek či podprsenky by nás zaujímať mala. Preto sa rozhodne oplatí zainvestovať do kvalitnej spodnej bielizne. Veď v prvom rade by sme sa mali my cítiť príjemne a pohodlne v tom, čo si oblečieme. Neplatí to iba o vrchnom odeve. Určite nie je nič príjemné, ak nás omína „lacná“ podprsenka a znervózňuje nás padanie ramienok alebo nás svrbia intímne partie kvôli nekvalitným nohavičkám. Ak sme to niekedy zažili, vieme, že nám takýto pocit vie znepríjemniť celý deň.

Móda aj vo svete spodnej bielizne ustavične prináša novinky a snaží sa ponúkať svojím zákazníkom najvyššiu kvalitu. To však nemusí nutne znamenať vysoké ceny. Hovorí sa síce, že za kvalitu sa platí, ale ak výrobok splní moje očakávania, tak si ho rada zaplatím. Horšie je to v prípade, ak kúpime nekvalitný tovar, za ktorý zaplatíme vysokú cenu. Aby sme tomu predišli, mali by sme dôsledne vyberať spodnú bielizeň a neriadiť sa len podľa ceny, ale hlavne brať do úvahy kvalitu, materiál a strih.

 

Kvalita, pohodlie a príťažlivosť v jednom

 

Ak túžite po spodnej bielizni, ktorá bude kvalitná, pohodlná a urobí z Vás príťažlivú ženu, príďte si ju vybrať do nášho e-shopu. Okrem rôznych modelov, vzorov, strihov a farieb spodnej bielizne Vám ponúkame výhodné zľavy a akcie na tento tovar. Dámske nohavičky, podprsenky, bikiny, plavky, legíny, šaty, ponožky, topy, tričká, tankiny a mnoho ďalších druhov dámskeho oblečenia nájdete v našom sortimente.

Nepremeškajte skvelú príležitosť obliecť sa do noviniek nášho internetového obchodu. Nakupovanie s nami a u nás bude pre Vás zábavou a potešením!

Hore >
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať