Pre skvalitnenie našich služieb používame na stránkach LASCANA cookies. Pokračovaním na tejto stránke vyjadrujete súhlas s používaním všetkých cookies.

Súhlasímx
Možnosti platby Doprava zadarmo pri objednávke nad 85 Eur Výmena a vrátenie tovaru

x

fSortimentZoradiť

Farba Vyberte farbu
filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
»
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť


Snová nočná bielizeň - Pre sladké a ničím nerušené sny

 

Kto si z nás aspoň občas rád nezasníva? Určite všetci! Muži, ženy, deti-radi snívame o nových veciach, nenaplnených túžbach, hodnotách. To je také snívanie s otvorenými očami. Môže sa naplniť, ale aj nemusí. Čo sa však rozhodne splniť môže, je príjemný a pokojný sen v ešte príjemnejšej a pohodlnej nočnej bielizni. Po takomto sne nemusíme iba túžiť, môžeme ho realizovať každodenne-každú noc.

Kúsok odevu, v ktorom sa bežne neukazujeme celému svetu, patrí do nášho intímneho sveta a dokáže robiť nemalé zázraky a divy. Minimálne s nami a naším partnerom. Nám poskytuje maximálne pohodlie svojou jemnosťou, hebkosťou a príjemným materiálom, pre partnera sa sexy nočnej bielizni stávame zvodkyňami číslo jeden. Malá a zároveň veľká! Zakryje len to najnutnejšie, ale nenechá žiadneho muža chladného, ak je správne zvolená.

 

Nebojte sa v nej ukázať

 

Nie všetky ženy sú odvážne v nosení sexy nočnej bielizne, aj napriek tomu, že si ju majú obliecť iba doma pred svojím partnerom. Mnohé sa hanbia a ostýchajú, a možno nemajú na to ani dôvod. A zasa iné by si ju aj rady vyskúšali, no nemajú odvahu alebo je im ľúto vyhodiť za kúsok nočnej košieľky peniaze. Radšej ostávajú pri osvedčenej klasike-pyžame či obyčajnej flanelovej nočnej košeli. Samozrejme, nič proti klasickým pyžamám a nočným košeliam, ale prečo nevyskúšať niečo nové, iné, vzrušujúce? Prečo neokoreniť svoj vzťah aj zmenou nočnej bielizne? Verte, že to má svoj zmysel!

Nenadarmo sa hovorí, že šaty robia človeka. Platí to aj v tomto prípade. Inak sa bude na Vás pozerať Váš manžel, keď si na seba oblečiete odvážnejšiu  nočnú bielizeň alebo priesvitný župan, ako keď si dáte „vrecovinu“. Čo myslíte? Kedy bude po Vás túžiť viac? Určite vtedy, keď Vás uvidí v sexy nočnej bielizni.

 

Skvelý tip na darček

 

Väčšinou sa ľudia obdarovávajú navzájom. Ale niekedy si môžeme dať darček aj sami sebe. V tomto prípade sa ženy môžu obdarovať kúpou nočnej bielizne, v ktorej budú tým najkrajším darčekom pre svojho partnera. Rovnako môže muž kúpiť svojej partnerke či manželke zvodnú nočnú bielizeň, ak zapojí svoju vlastnú fantáziu, tak určite vyberie správne.

Skvelý tip na darček Vám ponúkame aj my v našom internetovom obchode. Ak sa chcete po nociach premieňať na dračicu alebo páni chcú mať doma sexy ženu, navštívte náš e-shop a premeňte svoje sny na skutočnosť.

Hore >
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať