Pre skvalitnenie našich služieb používame na stránkach LASCANA cookies. Pokračovaním na tejto stránke vyjadrujete súhlas s používaním všetkých cookies.

Súhlasímx
Možnosti platby Doprava zadarmo pri objednávke nad 85 Eur Výmena a vrátenie tovaru

x

fMENU

1 ... |


Zoradiť

Farba Vyberte farbu
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
»
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť


... |


Babičky by boli hrdé

Sťahovacia bielizeň, ktorú s obľubou nosili naše staré mamy prežíva opäť svoju slávu. Samozrejme, v oveľa vylepšenej a zvodnejšej podobe. Do svetla módnych reflektorov sa znovu dostávajú plné nohavičky, teda bielizeň, ktorá sa nosila generáciu či dve dozadu. Potvrdzujú to nielen kolekcie výrobcov tohto druhu odevov, ale aj predajné štatistiky. A hoci nesie táto bielizeň prívlastok „babičkovská“, neznamená to, že je určená len pre staršiu generáciu. Práve naopak, dnešná moderná žena môže byť v plných nohavičkách veľmi príťažlivá a sexy.

Sťahujúca a formujúca spodná bielizeň

Tento typ dámskej bielizne vie urobiť s Vašou postavou hotové zázraky. Sťahujúca a formujúca bielizeň opticky zmenší Vašu konfekčnú veľkosť až o dve čísla. Jej dôkladný výber je základom pre dosiahnutie požadovaného efektu. Lacné, aj keď cenovo veľmi lákavé ponuky sa k tomuto efektu častokrát ani len nepriblížia. Vsaďte na kvalitu a tento kúsok spodnej bielizne sa stane tajomstvom Vašich zmyselných kriviek.

Formujúca a zoštíhľujúca podprsenka má sťahujúci a formujúci účinok po celom obvode hrudníka. Formujúca podprsenka spevní a krásne zjednotí líniu Vášho hrudníka a tiež formuje Vaše poprsie. Pohodlie sťahujúcich podprseniek oceníte tak počas celodenného nosenia, ako aj pri rôznych pohybových aktivitách.

Formujúce a zoštíhľujúce dámske nohavičky majú sťahujúci a zoštíhľujúci účinok po celom obvode pásu, v oblasti bruška, bokov a zadočku. Podľa strihového prevedenia môžu tiež formovať Vašu dolnú časť hrudníka až pod prsia. Sťahujúce dámske nohavičky uhladia a zjednotia líniu Vašej postavy od zadočku až k prsiam.

Podobný účinok na Vašu postavu majú aj formujúce a zoštíhľujúce body, podľa strihového prevedenia môžu formovať aj Vaše poprsie. Sťahujúce body efektne zjednotia líniu Vašej postavy od pŕs až po zadoček.

Buďte výnimočná s bielizňou od nás

V našom internetovom obchode, v kategórii Sťahujúca bielizeň, nájdete bohatú ponuku dámskych podprseniek, nohavičiek, body, korzetov i topov na každú príležitosť. S našou sťahovacou bielizňou dokážete sformovať Vašu postavu do šiat rýchlo a bez nutnosti Vášho obmedzovania. Môžete si vyberať spodnú bielizeň na sformovanie Vášho pozadia, bruška i stehien v rôznych farebných prevedeniach a dosiahnuť dokonalé krivky takmer na počkanie. Okrem toho Vám táto bielizeň nielen vyformuje postavu, ale aj zdvihne sebavedomie!

Hore >
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať