Pre skvalitnenie našich služieb používame na stránkach LASCANA cookies. Pokračovaním na tejto stránke vyjadrujete súhlas s používaním všetkých cookies.

Súhlasímx
Možnosti platby Doprava zadarmo pri objednávke nad 85 Eur Výmena a vrátenie tovaru

x

fMENUZoradiť

Farba Vyberte farbu
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
»
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť


Pozadie je dôležité

 

Každá žena túži po dokonalej a sexy postave, ku ktorej patrí aj ženský zadok. Či si to priznáme alebo nie, všetky chceme byť pre druhých príťažlivé a žiadané. Každú z nás teší pozornosť a záujem okolia a pohľady mužov. Veď kto by sa neobzrel za peknou ženou dobre vyzerajúcou a štýlovo oblečenou? Pravdepodobne by neodolal nikto.

Už dávno nie sú v móde vychudnuté ženské telá a ploché tvary. Môžeme povedať, že sa vrátilo obdobie „Venuše“ a muži by to sami potvrdili. Im sa totiž páčia ženy, ktoré majú kypré a pevné ženské krivky. Pevné prsia a oblé pozadie- to je dnes sexy na žene. Šťastné sú tie, ktoré príroda takýmito tvarmi obdarila, no väčšinu tvoria ženy, ktoré sa prácne a s námahou k takejto dokonalej postave dopracovali pravidelným cvičením.

Našťastie dnešní módni návrhári sú veľmi milosrdní k ženám, ktoré do vienka kypré tvary nedostali a nemajú ani čas tráviť dlhé hodiny v posilňovni. Vymysleli totiž úžasný „zlepšovák“- dámsku bielizeň, ktorá nám dokonale dvihne prsia v prípade pushapky a formujúce nohavičky, ktoré pekne zaoblia naše ženské pozadie.

 

Pomôžme si aj samy

 

Ženy sú od nepamäti povestné tým, že sú večne nespokojné so sebou, svojím výzorom a najmä postavou. Buď sú príliš „ploché“ alebo majú kilá navyše. Nespokojné s veľkosťou a tvarom poprsia či pozadia. A nedajbože, keď nám povie nejaký chlap, že máme malé prsia alebo plochý zadok, tak už sa cítime urazené, ukrivdené, nahnevané, zranené a naše sebavedomie dostane poriadnu facku. Apropo! Muži, nezabúdajte na to, že tak, ako kriticky hodnotíte vy nás, ženy, rovnako aj my hodnotíme vaše postavy a povedzme si úprimne, ani vy nie ste dokonalí a perfektní.

Keď si nevieme poradiť samy, prichádza na pomoc pani Móda v podobe rôznych fínt a „zlepšovákov“. Pre lepší pocit zo svojej postavy, a hlavne pozadia, môžeme siahnuť po formujúcich nohavičkách, ktoré sa o všetko postarajú. Dokážu takpovediac zo „žiadneho“ zadku urobiť pevne vytvarovaný oblý zadok, ktorý nám bude závidieť nejedna žena.

 

Dajte zelenú guľatým zadkom

 

A môžete to spraviť celkom jednoducho, bezbolestne a hlavne rýchlo. Túžite po peknom, dokonalom a sexy zadku, ale nemáte čas chodiť do fitneska, potiť sa v telocvični alebo míňať svoj drahocenný čas hodinami cvikov? Nemusíte! Stačí, ak navštívite náš internetový obchod z pohodlia Vášho domova a vyberiete si z našej ponuky formujúcej spodnej bielizne, ktorá s Vaším pozadím urobí hotové zázraky. Nebudete ani sama veriť, že „ten“ zadok je Váš!

Už sa viac nemusíte trápiť výzorom a tvarom svojho pozadia, spodná bielizeň v našom e-shope to vyrieši za Vás a vytvaruje Váš zadok podľa Vašich predstáv!

Hore >
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať