Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU


Zoradiť

Farba Vyberte farbu
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiťZázračný kúsok odevu

Po podprsenkách, ktoré ženám krásne tvarujú poprsie, prišiel rad aj na ďalšiu dôležitú ženskú časť tela – zadoček. Nohavičky, tvarujúce ženský zadok, takmer už desať rokov kraľujú dnešnému svetu ženskej módy a sú čoraz viac obľúbenejšie u každej vekovej kategórie. Vedia totiž robiť s dámskym pozadím veľké zázraky! Dokážu vytvarovať ženskú postavu, ale aj poskytnúť pohodlie a istotu, pocit dominantnosti a neodolateľnosti, či nevinnosti.

Pre dokonalé boky, brucho i pozadie

Ak sa chystáte na spoločenskú udalosť, rozhodne siahnite po sťahujúcich nohavičkách. Tvarujúce nohavičky už totiž podľa názvu napomôžu k Vášmu perfektnému výzoru. Dôležité je riadiť sa pri nosení týchto nohavičiek viacerými pravidlami: nezabúdajte pri ich výbere na farbu šiat, najlepšie je voliť nohavičky telovej farby. Aj v prípade bežného nosenia tvarujúcich nohavičiek je dôležité Vaše pohodlie. Najlepšie sú jednoduché a vzdušné materiály aj z hygienických dôvodov.
Výrobcovia tvarujúcich nohavičiek neustále usilujú o viac ženskosti. Snažia sa o to, aby tvarujúca bielizeň bola pre svoje nositeľky čo najpohodlnejšia a skutočne uberala centimetre na tých správnych miestach. Veľmi populárnymi tvarujúcimi nohavičkami sú saténové a čipkované. Nielenže splnia svoju prvoradú úlohu, ale pôsobia zvodne a sexy na ženskom tele.

Doprajte si ten najväčší luxus

Možno si aj v dnešnej dobe niektoré ženy myslia, že spodná bielizeň nie je až taká dôležitá, nakoľko ju nevidno. Ale to je veľký omyl! Hoci nechodíme do spoločnosti v spodnej bielizni, jej výber je veľmi dôležitý a nemali by sme ho nikdy podceňovať. Najmä z toho dôvodu, že pohodlnosť by mala byť na prvom mieste! Veď neoblečieme si predsa také nohavičky, v ktorých sa necítime pohodlne a zbytočne nás ich nosenie obmedzuje či znervózňuje. Rovnako by nám malo záležať aj na tom, či sa v spodnej bielizni páčime svojmu partnerovi. Preto je výber spodnej bielizne veľmi dôležitý!
Či už sa chystáte napríklad na ples, oslavu či inú spoločenskú udalosť alebo len potrebujete upraviť určité telesné partie, v našom internetovom obchode Vám určite poradíme s výberom tých správnych tvarujúcich nohavičiek. Vaša postava vďaka nim bude vyzerať oveľa pevnejšie a štíhlejšie. U nás si môžete vybrať aj farbu nohavičiek, ktorá Vám najlepšie sadne, od klasickej čiernej až po rôznofarebnú. Ponúkame Vám tvarujúce a sťahovacie nohavičky s jednoduchým strihom, ale aj s jemnými čipkami, ktoré Vám dokonalo vytvarujú zadok, brucho i pás. Nech si už vyberiete ktorékoľvek, určite sa nezabudnite v nich ukázať svojmu partnerovi, ktorého túžba po Vás bude tým najväčším dôkazom Vášho pôvabu a zvodnosti.

zobrazit více...
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať