Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU


1 ... |

Zoradiť

Farba Vyberte farbu
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Sťahovacia bielizeň Lascana pre neodolateľné krivky

Každá žena má svoje malé tajomstvo, a jedno sa veľakrát týka jej dokonalej postavy. Nie vždy za jej perfektnými krivkami stojí tvrdé úsilie v posilňovni. Krásnu postavu pomôže vymodelovať sťahovacia bielizeň, ktorá je veľmi diskrétna a žena bude vyzerať vo všetkých šatách ako modelka! Exkluzívnu ponuku sťahovacej bielizne nájdete v internetovom obchode Lascana. Tie najšikovnejšie návrhárky navrhli jedinečné sťahovacie nohavičky, tielka, body a legíny, a to len a len pre vás! Sťahovacia bielizeň vytvorí sexy postavu bez ohľadu na to, akú máte veľkosť oblečenia. Prečo týmto jednoduchým trikom nezískať postavu snov? Ďalším veľkým plusom tejto spodnej bielizne je to, že vám dodá pocit zmyselnosti a zdvihne vám sebavedomie! Navyše ju na sebe nebudete takmer cítiť, pretože je vyrobená z jemnej tkaniny, ktorá sadne ako druhá koža a nijako vás nebude obmedzovať pri chôdzi ani iných aktivitách.

Sťahovacia bielizeň Lascana pre každú príležitosť a každú postavu

Sťahovaciu bielizeň využijete pri zvláštnych udalostiach, ale aj v každodennom živote. Internetový obchod Lascana vám prináša kolekciu tejto bielizne pre výnimočné aj bežné situácie. Objavte jedinečné vlastnosti sťahovacej bielizne a vyčarte si lákavý osí pás, ploché bruško, zmyselné boky a fantastické nohy. Vo svojich obľúbených šatách budete žiariť ako hviezda na červenom koberci a je úplne jedno, že tak trošku podvádzate okolie. Nikdy nebolo jednoduchšie dosiahnuť krásnu postavu! V špecializovanom obchode nájdete ako jednoduchú sťahovaciu bielizeň telovej farby a klasického strihu, tak sťahovaciu bielizeň s rafinovanou čipkou a vzrušujúcimi detailmi. Kvalitné materiály a prvotriedne spracovanie sú zárukou toho, že si budete pripadať neuveriteľne sexy!

Veľký výber sťahovacej bielizne tej najvyššej kvality

Ste nespokojné s nejakou časťou svojho tela, ale hovoríte si, že vám sťahovacia bielizeň figúru nevylepší? Potom je na čase, aby ste na vlastnej koži vyskúšali sťahovací efekt tejto bielizne! Už si nemusíte odopierať úzke šaty, tesné nohavice a tričká priliehavého strihu. So spodnou sťahovacou bielizňou Lascana si môžete splniť sen o dokonalej postave a oslniť svoje okolie. Až sa vás niekto spýta, či ste začali držať nejakú zázračnú diétu, len sa usmejte a nechajte si svoje tajomstvo pre seba. Tú najlepšiu sťahovaciu bielizeň môžete jednoducho objednať v našom internetovom obchode Lascana a okrem tejto spodnej bielizne si nezabudnite prezrieť zvodné podprsenky, nohavičky, body, korzety a dámske oblečenie na pláž. S našou dvojročnou zárukou si môžete byť isté, že ste získali originálne a kvalitné výrobky, ktoré - ak vám nesadnú - môžete bez udania dôvodu vrátiť!

zobrazit více...
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať