Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU


1 ... |

Zoradiť

Farba Vyberte farbu
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Funkčné podprsenky - Nepodceňujme ich výber

 

Keď sa povie funkčná bielizeň, mnohí z nás si predstavia nejaký druh športu alebo telesnej aktivity. A je to tak správne! Pretože takýto typ bielizne je určený predovšetkým na športovanie. U žien možno k tomu pridať aj funkčnú podprsenku, ktorej výber je rovnako dôležitý ako výber ostatného funkčného oblečenia. Aby funkčná podprsenka splnila naozaj svoju funkciu, mali by sme si ju vyberať dôkladne a zodpovedne voči svojmu zdraviu.

Možno aj dnes sa nájdu také ženy, ktorým je ľúto investovať peniaze do funkčnej podprsenky v domnienke, že je to zbytočný luxus a prepych. Veď môžem športovať v akejkoľvek. To je však veľký omyl. Funkčný neznamená totiž len príjemný a pohodlný na nosenie, ale hlavne bezpečný voči zdraviu. Primárnou úlohou funkčnej podprsenky nie je pohodlie, ale predovšetkým ochrana našich pŕs pri športovej aktivite.

 

Ochráni aj správne vytvaruje ženské prsia

 

Okrem ochrannej funkcie nám funkčná podprsenka prichádza na pomoc vo chvíli, keď nás ťažia prsia a bolí celá chrbtica. O tom určite vedia všetky ženy, ktoré majú veľké prsia. Iné im možno závidia a chlapi sa radi na ne pozerajú, ale pre ženy s väčšími prsami je to niekedy doslova utrpenie.

Našťastie, byť ženou dneška má svoje obrovské výhody. Výrobcovia dámskych podprseniek totiž myslia aj na ženy, ktorým život obmedzuje veľké poprsie. Práve vďaka zmenšujúcim a odľahčujúcim funkčným podprsenkám môžu pokojne fungovať a naplno si užívať každodenný život. Funkčné podprsenky sa postarajú o Vaše maximálne pohodlie a príjemný pocit pri nosení. Nebudete už viac pociťovať únavu ani bolesť z veľkých pŕs.

 

Ako to vlastne funguje?

 

Je to v podstate úplne jednoduché! Základom je nepružný, nevystužený materiál funkčnej podprsenky. Má špeciálny strih s vysokým stredom, tým sa rozloží váha pŕs a široké ramienka, ktoré uľavia šiji. Dôležité u zmenšujúcej podprsenky je aj kvalitné zapínanie minimálne na dva háčiky. Košíčky bývajú bez kostíc, len po bokoch majú krátku kosticu, ktorá drží podprsenku na svojom mieste. Pri výbere zmenšujúcej podprsenky je potrebné dbať na správnu veľkosť, aby sa dosiahol výsledný efekt.

V našom e-shope Vám ponúkame viac ako 40 rôznych modelov funkčných podprseniek na akúkoľvek príležitosť. Vyberať si môžete z decentných, ale aj odvážnejších farieb, takú, ktorá Vám najviac vyhovuje. Svetové značky podprseniek sú tiež zárukou najvyššej kvality a maximálneho pohodlia. Vo funkčných podprsenkách z našej ponuky sa snúbi praktickosť a elegancia s príťažlivosťou. Nechajte sa zlákať kvalitou a jemnosťou nášho tovaru a rozhodne Vám naša podprsenka zaručí úspech aj u partnera!

zobrazit více...
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo