Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU


1 ... |

Zoradiť

Farba Vyberte farbu
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Naše prsia ocenia pohodlie

Kvalitná podprsenka je základom pohodlia. Môžeme mať na sebe akékoľvek značkové a pohodlné oblečenie, ale ak nás bude tlačiť podprsenka, určite sa nebudeme cítiť príjemne. Realita je však taká, že veľké percento žien nosí nesprávnu podprsenku. Možno je dôvodom práve skutočnosť, že nám ju nevidno, a preto je jedno, akú si na seba oblečieme. Inokedy je to možno z dôvodu, že nám je ľúto „vyhodiť“ veľa peňazí za kúsok oblečenia, ktorý aj tak ostáva skrytý. Či už tak alebo onak, mali by sme si uvedomiť, že podprsenka nie je len ozdobou ženy, ale v prvom rade má za úlohu chrániť naše prsia, dodávať im ten správny tvar a zabezpečiť pohodlie.
V dnešnej dobe existuje veľký výber rôznych druhov podprseniek, od Push – Up až po športové. Každá žena by mala poznať svoj vkus, štýl, to, čo jej pristane, v čom sa cíti najlepšie a samozrejme poznať svoju veľkosť, aby sa v podprsenke akéhokoľvek typu cítila pohodlne a príjemne.

Pre všetky moderné ženy

Ak patríte do tejto skupiny žien a rada si obliekate štýlovú a zvodnú bielizeň, tak práve pre Vás sú určené čipkované podprsenky, ktoré Vám zabezpečia nepretržitý obdiv a túžobný pohľad Vášho partnera. Tento typ podprsenky je medzi ženami veľmi obľúbený a spája sa v ňom zvodnosť s eleganciou. Čipkovanú podprsenku môžete kombinovať s vhodným spodným dielom, ako sú napríklad tangá či čipkové francúzske nohavičky.
Čipka sama o sebe má veľkú výpovednú lehotu, ktorá sa znásobí práve na dámskej podprsenke. Každá žena uprednostňuje niečo iné a platí to aj o kúpe podprsenky, ale rozhodne by Vám v šatníku nemala chýbať aspoň jedna podprsenka s čipkou.

Čipkovaná podprsenka na zvádzanie

Možno povedať, že podprsenky s čipkou patria do kategórie sexy bielizne, a preto sa hodia viac-menej na intímne chvíle s partnerom alebo manželom. Ak túžite okoreniť svoj milostný život alebo chcete potešiť svojho partnera novou zvodnou bielizňou, príďte si k nám vybrať elegantnú čipkovanú podprsenku, ktorou očaríte svoju polovičku. Uvidíte, že si ju Váš partner obľúbi a bude chcieť, aby ste ju neustále nosili na sebe. Tak čo poviete? Nestojí to aspoň za vyskúšanie?

zobrazit více...
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo