Lascana používa cookies v záujme zabezpečenia čo najlepšieho zážitku z nakupovania pre vás. Ak pokračujete v prehľadávaní, súhlasíte s ich používaním.

Súhlasímx
fMENU


1 ... |


Zoradiť

Farba Vyberte farbu
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
»
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť


... |


Sú síce malé, ale aj na nich záleží...

Mnohí z nás si pamätajú časy svojho detstva, keď sme si pod vianočným stromčekom, okrem iných darčekov, nachádzali minimálne jeden pár ponožiek. A možno sme si smutne povzdychli, že zasa sme dostali ďalšie ponožky. Pravdepodobne sme vtedy z nich veľkú radosť nemali.

Je fakt, že viacerí tento malý kúsok oblečenia podceňujeme dodnes. Povieme si, veď je úplne jedno, aké ponožky si obujem, aj tak mi ich nevidno, hlavné je, že sú čisté. Dnešná pani móda by ale s nami určite nesúhlasila.

Možno nás prekvapí, ako veľmi dôležité ponožky sú aj z hľadiska našich nôh a zdravia. Samozrejme, nehovoriac o tom, že ponožky dnes majú veľmi dôležitú estetickú funkciu a ľudia si ich na nás všímajú, aj keď si to my neuvedomujeme.

Láskavé k našim chodidlám

Vedeli ste, že ponožky poznali už starí Rimania a dokonca v stredoveku boli symbolom čistoty? Ponožky totiž eliminujú prirodzený zápach z prepotenia a obmedzujú vznik rôznych plesňových ochorení.

Ich hlavnou úlohou je udržiavať naše chodidlá v suchom a zdravom prostredí. Naše nohy si predsa zaslúžia pohodlie, komfort a patričnú starostlivosť. Nosia nás po svete každý deň a musia vydržať váhu celého tela nielen pri chôdzi, ale aj behu a pri akomkoľvek pohybe. Preto by sme rozhodne nemali podceňovať výber ponožiek. Líšia sa totiž použitým materiálom, strihom, technológiou výroby a funkciami, pre ktoré sú určené. Nemali by sme zabúdať ani na rozdiel medzi ponožkami na zimné a letné aktivity. V lete by sme mali dať prednosť ponožkám s chladivým efektom, ktoré obmedzujú potenie. V zimných mesiacoch zasa radšej zvoliť hrubšie ponožky z hrejivého materiálu.

Ponožky do tenisiek

Ponožky na voľný čas v podstate nosíme celý život. Z ponožiek sa stala neoddeliteľná súčasť modernej ženy. Vhodným materiálom takýchto ponožiek je bavlna, prídavným materiálom môže byť napríklad elastan, ktorý udržiava ich tvar.

Ak navštívite náš internetový obchod, doslova sa utopíte v mori dámskych krátkych ponožiek a stratíte v ponožkovom raji. Pripravili sme pre Vás bohatú ponuku sneaker ponožiek v rôznych farbách a Vašich obľúbených svetových značkách.

V našom e-shope nájdete ponožky nenápadné, ale aj také, ktorými upútate na seba pozornosť svojho okolia. Kúpou kvalitných dámskych krátkych ponožiek do tenisiek u nás urobíte radosť a pohodlie svojim nôžkam.

 

zobraziť viac...
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKf