Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU


1 ... |

Zoradiť

Farba Vyberte farbu
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Absolútna dokonalosť

Nie vždy slovo luxus znamená niečo drahé, nedostupné a len pre vyvolených. V prípade spodnej bielizne pre dámy to platí určite. Každá moderná žena si môže dopriať tento luxus spodnej bielizne bez toho, aby to pocítila jej peňaženka.
Tak ako každý kúsok oblečenia má svoju históriu, ani dámska spodná bielizeň nie je výnimkou. Prešla si dlhú cestu, kým sa dostala do dnešnej podoby. Milé dámy, viete do akej bielizne sa obliekali naše predchodkyne? Ak sa pozrieme na začiatok minulého storočia, spodnú bielizeň tvorili pančuchy, podväzky, košieľky, úzke korzety, spodnička, sukňa a blúzka. Veru, vtedy mali čo ženy na seba obliekať a určite im to muselo zabrať veľa času. Vyžadovala to totiž v tom období spoločenská etiketa.
Dnes sa snažia výrobcovia spodnej bielizne dotiahnuť svoje výrobky do absolútnej dokonalosti. Na predvádzacích mólach i v obchodoch sa objavujú skutočne rôznorodé strihy, takže súčasná móda sa nedá zaškatuľkovať.

Praktická, estetická aj sexy

Luxusná spodná bielizeň je ten pravý spôsob ako okoreniť svoj partnerský život alebo si spraviť radosť. Veď hlavným dôvodom, prečo ženy niekedy utrácajú veľa peňazí za kvalitnú spodnú bielizeň, sú práve muži.
Spodná bielizeň je jednou zo základných a zároveň aj najpočetnejších zložiek šatníka každej jednej ženy. V dnešnej dobe spodná bielizeň neplní len praktickú funkciu, ale aj estetickú. Každá žena sa chce cítiť príťažlivá, žiadaná, zvodná a sexy, a to najmä v intímnych chvíľach so svojím manželom či partnerom. Tá pravá spodná bielizeň vie s mužmi robiť zázraky! A je jedno, či sme štíhle alebo máme nejaké to kilo navyše, v luxusnej a sexy spodnej bielizni sme pre svojich mužov vždy príťažlivé!

Fantázii sa medze nekladú

Ak sa cítite žiadané a príťažlivé, pozdvihne to aj Vaše sebavedomie a prinesie potešenie. Pre tento pocit milé dámy, žiadna z vás nemusí chodiť ďaleko! Stačí, ak navštívite náš internetový obchod a vyberiete si tú pravú spodnú bielizeň, šitú presne na mieru, pre Vás! Ponúkame Vám na výber luxusnú spodnú bielizeň vo viacerých farebných prevedeniach, od svetových výrobcov značiek, napr. JETTE, Lascana, Marie Claire, s. Oliver a ďalších. Len u nás môžete kúpiť dámske luxusné košieľky za rozumné ceny a z kvalitného materiálu. Nechajte sa uniesť na vlnách fantázie a predveďte sa svojmu partnerovi v príťažlivej saténovej košieľke. Tak neváhajte a príďte si k nám po bielizeň svojich snov!

zobrazit více...
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať