Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU


1 ... |

Zoradiť

Farba Vyberte farbu
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Ulahodia očiam a dvihnú sebavedomie

Podprsenka- malý kúsok dámskeho oblečenia, ktorý dokáže veľakrát hotové zázraky. Každá žena by o tom vedela rozprávať. Používame ju každý deň, je našou súčasťou a samozrejmosťou. Tvaruje ženské poprsie, ženám dodáva viac sebavedomia a na mužov pôsobí neskutočne sexy. Toto všetko dokáže kúsok látky, ktorý bežne nevidieť, ale len v prípade, ak si vyberieme správnu podprsenku, ktorá nám sadne veľkosťou, tvarom i strihom.

Výber podprsenky je veľmi dôležitý z viacerých dôvodov a jedným z nich je aj naše zdravie. Je určite super, ak pri výbere spodnej bielizne myslíme na svojho partnera, aby sme ho očarili, ale v prvom rade by sme mali brať ohľad na svoje prsia a dopriať im maximálne pohodlie a dokonalú oporu.

Ako na to?

Správne vybraná veľkosť a strih podprsenky, to nie je len lepší vzhľad, ale aj pohodlie a zdravie! Podprsenka má poskytnúť plnú oporu prsiam, a preto je dôležité mať tú správnu veľkosť.

Základným pravidlom pri výbere podprsenky sú naše miery, ktoré by sme mali ovládať, ak to tak nie je, stačí sa  jednoducho odmerať krajčírskym metrom. Miery sa nám totiž vekom a váhou menia a môže byť, že veľkosť, ktorú sme mali doteraz, nám už nesedí. Samozrejme, by sme si podprsenku mali vždy vyskúšať, aby sme vedeli, ako sa v nej cítime a či nám pasuje alebo nie. Podprsenku vyskúšate jednoducho aj vtedy, ak si ju vyberiete v internetovom obchode a ak Vám nesadne veľkosť, tak ju hravo vymeníte.

Využite nákup dámskej podprsenky za výhodné ceny

Podprsenky sa vyrábajú z najjemnejších materiálov, vďaka ktorým je bielizeň elastická a príjemná na nosenie. A na tomto kúsku oblečenia sa určite neoplatí šetriť. Poznáte to veľmi dobre, ako vyzerá lacná podprsenka už po jednom opraní. Investovať do nákupu spodnej bielizne sa rozhodne oplatí.

V našom e-shope Vám ponúkame nákup kvalitných značkových podprseniek za výhodné ceny vo výpredaji. Máte možnosť doplniť si svoj podprsenkový raj o nové zaujímavé módne kúsky, dopriať pohodlie svojim prsiam a potešenie svojmu partnerovi. Napokon, tiež urobiť radosť aj samy sebe. Príďte si vybrať z našej ponuky dámskych podprseniek vo viacerých farebných odtieňoch, strihoch a vzoroch. Objednajte si z pohodlia domova tú správnu podprsenku ešte dnes!

zobrazit více...
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať