Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU


1 ... |

Zoradiť

Farba Vyberte farbu
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Rovnako dôležité ako podprsenka

Ak si starostlivo vyberáme podprsenku, tak by sme rovnako mali byť dôsledné aj pri výbere dámskych nohavičiek. Platia tu totiž podobné pravidlá ako pri nákupe podprsenky, a to je predovšetkým správna veľkosť, strih, pohodlie a určite aj tvar či štýl nohavičiek. Veď žiadna z nás by sa necítila vo svojej koži, keby nám nohavičky nesadli či už kvôli veľkosti, materiálu alebo strihu.

O histórii nohavičiek sa istotne už veľa napísalo. Zaujímavosťou je, že v minulosti sa o prvých kusoch tohto dámskeho oblečenia nepatrilo hovoriť v spoločnosti. Pravdepodobne aj preto, lebo od tých dnešných nohavičiek mali pomerne ďaleko. Boli široké a dlhé, pretože museli zakryť ženské nohy, ktoré sa ešte na začiatku 19.storočia vnímali ako prísne súkromná časť tela.

Pohodlie na prvom mieste

Dnes žijeme v modernej spoločnosti, ktorá nemá problém hovoriť aj o veciach intímnych. Niekedy je to na škodu, inokedy na úžitok. Čo sa týka výberu dámskych nohavičiek, je dobré, ak sa nájdu odborníci, ktorí nám poradia ako na to.

Ak patríte k ženám, ktoré výber nohavičiek príliš neriešia, tak zbystrite pozornosť. Dozviete sa, aký dôležitý je správny výber tohto malého kúsku odevu. Nákup spodnej bielizne nie je /nemal by byť/ iba banálnou záležitosťou. Každá žena, ktorá o seba dbá, vie, že správny výber prispieva k celkovej telesnej harmónii a pohode.

Nehľadiac na to, či idete do práce, posilňovne alebo na pracovnú večeru, v nohavičkách by ste sa mali vo vlastnom záujme cítiť čo najpríjemnejšie. V dnešnej dobe všakovakých tvarov, druhov, strihov a materiálov to našťastie nie je žiadny problém. Určite už samy dobre viete, že správna veľkosť spodnej bielizne je veľmi dôležitá, ak chceme zvýrazniť klady svojej postavy. Ak chcete mať úplnú istotu, opäť stačí siahnuť po krajčírskom metri a odmerať si obvod pása a obvod bokov  v ich najširšej časti. Práve tieto dva údaje sú pri výbere vhodnej veľkosti smerodajné.

Top nohavičky za skvelé ceny

Ak rady nakupujete vo výpredaji, tak využite ponuku nášho internetového obchodu a príďte si vybrať tie pravé nohavičky pre Vás. V sekcii nohavičky nájdete niekoľko rôznych modelov, strihov, vzorov, farebných prevedení a svetových značiek dámskych nohavičiek najvyššej kvality a teraz za výhodné ceny vo výpredaji. Moderné a štýlové kúsky tohto zvodného dámskeho oblečenia čakajú práve na Vás!

zobrazit více...
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo