Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU


1 ... |

Zoradiť

Farba Vyberte farbu
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Čo Adam s Evou neriešili...

 

Prví ľudia nenosili žiadnu spodnú bielizeň. Vieme, že to už nie je žiadna novinka, boli v raji jednoducho nahí. Niekto by im možno závidel, lebo mali o jednu starosť menej. Nemuseli rozmýšľať nad tým, aké nohavičky, podprsenku, slipy alebo ponožky si na seba obliecť. Intímne partie si zahalili listom zo stromu a venovali sa bežným každodenným povinnostiam.

Žijeme v 21.storočí, a na rozdiel od Adama a Evy nie sme v raji a nechodíme nahí. Ale vďaka výberu kvalitnej spodnej bielizne, o ktorú nie je dnes núdza, sa môžeme cítiť ako v raji. Módny svet myslí na nás aj vo výrobe spodnej bielizne a neustále prináša na trh nové modely podprseniek, nohavičiek, ponožiek, alebo u pánov nové strihy slipov, boxeriek či trenírok.

 

Nie vždy bola spodná bielizeň príťažlivá

 

Pohľad na ženu či muža, oblečených v príťažlivej spodnej bielizni, môže byť určite vzrušujúci. Ale história nás učí, že nie vždy to bolo tak. V minulosti si ženy veľa vytrpeli kvôli spodnej bielizni, ktorá ich viac obmedzovala, ako dávala pocit voľnosti a slobody. Najhoršie bolo to, že vtedajšia spoločenská etiketa predpisovala takúto spodnú bielizeň, v ktorej sa ženy vôbec necítili pohodlne a príjemne.

Na začiatku 20.storočia tvorili dámsku spodnú bielizeň pančuchy, podväzky, košieľky, úzke korzety, spodnička, sukňa a blúzka, na ktorú išiel živôtik a objemná vrchná sukňa. Keby sme si toto všetko mali obliekať dnes, tak by sme museli vstávať minimálne o hodinu skôr, aby sme všetko postíhali. Našťastie sa to zmenilo o pár rokov, ženy sa odvážili ukázať zo svojho tela viac, výstrihy boli teda hlbšie a spodničky kratšie. Postupne sa stratili aj komplikované korzety a vystriedali ich dámske podprsenky.

70. roky znamenali pre spodnú bielizeň revolúciu a zavládol minimalizmus. Nohavičky a podprsenky sa zmenšili a zahaľovali iba nevyhnutné. Čo najmenej látky a tenké materiály neobmedzovali ženy v pohybe a dávali im voľnosť. Vďaka za toto obdobie, pretože potom sa už žiadna komplikovaná a nepraktická spodná bielizeň nevrátila.

 

Absolútna sloboda a dokonalosť

 

Dnešný svet módy neustále experimentuje so spodnou bielizňou, veď to je jeho úloha – priviesť svoje výrobky k úplnej dokonalosti a maximálnemu pohodliu všetkých žien. V obchodoch i na mólach sa ustavične objavujú nové a nové modely spodnej bielizne, rôznorodé strihy, vzory, farby i značky.

V našom internetovom obchode Vám ponúkame kvalitnú dámsku spodnú bielizeň v rôznych farebných odtieňoch, cenových reláciách, mnohé vo výpredaji a zľave. Teraz máte jedinečnú príležitosť vybrať si spodnú bielizeň presne podľa Vašich predstáv a snov. Zahaľte sa do bielizne od nás a buďte elegantnou a príťažlivou ženou pre svojh

zobrazit více...
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať