Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU


1 ... |

Zoradiť

Farba Vyberte farbu
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Ideálne oblečenie k vode

 

S letným počasím a horúcimi dňami sa nám spájajú predstavy o dovolenke, mori, pláži, vode a príjemnom kúpaní či šantení detí. A čo si obliekame k vode? Predsa plavky! Niekedy nám, ženám, je nepríjemné ísť k bazénu či na pláž priamo v plavkách, najmä, ak k nim musíme prejsť istú vzdialenosť. Nechceme svoju postavu vystavovať pohľadom druhých, čo je pochopiteľné. Našťastie, opäť je to móda, ktorá nám prichádza na pomoc v podobe plážového oblečenia. Ním môžu byť napríklad plážové šaty, tričko, nohavice. Ideálne oblečenie, ktorá zahalí naše telo cestou k vode.

 

Zahalená a predsa sexy

 

Plážové šaty a oblečenie podliehajú módnym trendom rovnako, ako je to u iného oblečenia. Môžeme mať istotu, že plážové oblečenie nielen zakryje naše telo v plavkách, ale súčasne bude aj výborným módnym oblečením, ktoré si môžem vziať aj pre bežné situácie.

Skvelým módnym doplnkom sú plážové šaty. Jednoduché, praktické a žena môže byť v nich neodolateľná a sexy. Plážové šaty sú tým pravým, čo na plážach a pri bazénoch podčiarkne Vašu ženskosť a krásu. Kvalitné materiály, pestré farby a módne strihy, to sú parametre, ktoré robia z plážových šiat obľúbený doplnok plaviek. Plážové šaty sú tiež veľmi užitočným pomocníkom pri prezliekaní mokrých plaviek.

Ak obľubujete moderné oblečenie, chcete zvýrazniť svoje ženské krivky a svoju krásu, odporúčame Vám pri voľbe plážového oblečenia siahnuť práve po plážových šatách, ktoré využijete nielen na pláži.

 

Plážové oblečenie

 

Okrem plážových šiat existujú aj iné doplnky plážového oblečenia, napr. tričká, dámske šortky, plážové nohavice alebo plážový top. Záleží od Vášho štýlu a vkusu. Každá žena preferuje niečo iné. Ak máte rady plážové šaty alebo sa cítite príjemne a pohodlne v plážovom tričku či tope, vieme Vám ponúknuť „všehochuť“.

V našom e-shope nájdete niekoľko plážových šiat rôznych farieb a strihov, plážové tričká, topy, dámske šortky, plážové blúzky i kombinézy. Bohatý sortiment plážového oblečenia z nášho internetového obchodu Vám rozhodne zaručí príťažlivý, sexy vzhľad. Príkladom môžu byť dámske šortky, ktoré zakryjú spodný diel plaviek, ale súčasne nechajú vyniknúť Vaše odhalené nohy.

Buďte rafinované a oblečte sa do plážového oblečenia od nás tak, aby sa všetky oči upierali iba na Vás! Fantázii sa medze nekladú!

zobrazit více...
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať