Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU


1 ... |

Zoradiť

Farba Vyberte farbu
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Sedemdesiatničky a stále žiadané

Ubehlo už vyše sedemdesiat rokov od chvíle, čo sa prvýkrát na scéne módneho sveta objavili bikiny. Miniatúrne dvojdielne dámske plavky si okamžite začali raziť cestu takmer do celého sveta. Hlavne ženy po nich túžili a chcela ich mať každá. Ale našli sa aj odporcovia bikín, ktorí ich pokladali za niečo nevkusné a nemorálne.

Bikiny-povestné trojuholníčky ako ich poznáme dnes, si našli svoje pevné miesto na plážach až v šesťdesiatych rokoch 20.storočia. Od tej doby popularita bikín stále stúpala, až na výnimku osemdesiatych a začiatku deväťdesiatych rokov 20.storočia. V súčasnosti  opäť tieto dvojdielne plavky pôsobia mladistvo, sexy, provokujú a budia obdiv a rozruch.

Výber bikín je veľmi dôležitý

Hoci bikiny vedia premeniť ženu v sexy dračicu, mali by sme pri ich výbere brať ohľad na svoju postavu. Možno to vyznie trochu kruto, ale bikiny nie sú určené pre všetky typy ženských postáv. Dôvod je úplne jednoduchý. Bikiny sú totiž od počiatku azda tými najmenšími dámskymi plavkami na svete a odhaľujú úplne všetko, okrem intímnych partií. Nielen prednosti, ale aj nedostatky.

Preto by na bikiny mali siahnuť najmä mladé dievčatá a ženy, ktoré majú skvelé postavy a neboja sa ukázať svoje prednosti. Samozrejme, bikiny nie sú obmedzené vekom. Je veľa žien v produktívnom veku, ktoré sa môžu pochváliť dokonalou postavou mladej ženy. Preto pokojne siahnite na bikiny a samy sa presvedčte o svojej zvodnosti a príťažlivosti. Veď ktorá z nás by netúžila po kráse a obdive svojho okolia?

Dámske bikiny online vo výpredaji

S prichádzajúcim letom čoraz viac rozmýšľame nad doplnením alebo zmenou šatníka. Zimné oblečenie strieda letný odev, a keď sa blíži čas dovoleniek, uvažujeme aj nad kúpou plaviek, niekedy pre celú rodinu.

Potrebujete vymeniť staré plavky za nové, ale nemáte čas chodiť po obchodoch? Nerobte si z toho ťažkú hlavu! Vstúpte do nášho internetového obchodu s bohatou ponukou dámskych plaviek-bikín a vyberte si tie, ktoré Vám padnú do oka! Ponúkame Vám dámske bikiny vo viacerých farbách, zaujímavých vzoroch a prevedeniach. A to všetko online! Neváhajte a využite  jedinečnú príležitosť nákupu bikín za akciové ceny!

zobrazit více...
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať