Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU


1 ... |

Zoradiť

Farba Vyberte farbu
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
 

Buďte hviezdou pláže

 

S blížiacim sa letom sa čoraz častejšie začíname venovať svojmu šatníku. Zimné veci už nepotrebujeme, dostávajú sa do úzadia a popredné miesta zaujímajú tričká, šaty, topy, šortky a rovnako aj plavky a plážové oblečenie. Niekedy pri takomto „oprašovaní“ šatníka prídeme na to, že si ho musíme doplniť o nové letné veci, napr. aj nové plavky.

Móda sa neustále mení a prináša ustavične nové módne kolekcie takmer v každom druhu oblečenia. Výnimkou nie sú ani dámske plavky. A ak chceme zažiariť a strhnúť na seba obdivné či závistlivé pohľady svojho okolia, tak sa určite rozhodneme kráčať s módou.

 

Nebojte sa odviazať

 

Leto klope na dvere a s ním čoraz viac silnejú naše túžby po dovolenke, mori, pláži a vode. Pritom nám napadne myšlienka na našu letnú garderóbu. Sme pripravené na krásne letné horúce dni a príjemné slnenie na pláži? Máme už nachystané plavky, v ktorých budeme chytať bronz a lákať pohľady mužov? Ak ešte nie, je najvyšší čas to zmeniť!

Dvojdielne alebo jednodielne plavky? Možno večná dilema mnohých žien. V prvom rade musíme byť sebakritické a vedomé svojich kriviek. Nie každé plavky si totiž môžeme na seba obliecť. Mali by to byť také, v ktorých naša postava a vnady vyniknú. To však neznamená, že nemôžeme experimentovať so strihom, farbou a vzorom plaviek.

Ak ste majiteľkou štíhlej vypracovanej postavy, môžete pokojne siahnuť po dvojdielnych plavkách, v ktorých vynikne Váš dekolt či ploché bruško. Nemusíte byť sklamané ani vtedy, ak máte nejaké to kilo navyše, v jednodielnych plavkách, napr. s kvetinovým vzorom, budete vyzerať perfektne.

Alebo môžete vyskúšať trendy plavky, ktoré sú stále v kurze – tankiny. Ponúkajú to najlepšie z jednodielnych aj dvojdielnych plaviek! Sú neuveriteľne pohodlné, zakryjú rizikové partie a pri opaľovaní Vám umožnia horný diel vyhrnúť a opáliť si aj brucho.

 

Príďte si k nám po nové plavky

 

Ak aj Vy meníte svoje šatník, upratujete a chcete si zadovážiť nové letné oblečenie, ktorého neoddeliteľnou súčasťou sú aj plavky, budeme radi, ak navštívite práve nás.

V našom e-shope začal veľký výpredaj dámskych plaviek a bolo by „hriechom“ nevyužiť túto príležitosť. Veď za cenu jedných môžete mať dvoje ešte dnes! Farebné i vzorové, jednodielne, dvojdielne plavky alebo tankiny svetových značiek a najvyššej kvality! Príďte si k nám po tie, ktoré Vám najlepšie „sadnú“ a staňte sa najväčšou hviezdou pláže!

 

zobrazit více...
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať