Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU


Zoradiť

Farba Vyberte farbu
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť

Pohodlie a elegancia aj doma

Nežnejšie pohlavie má už od prírody daný zmysel a cit pre krásu, ale aj túžbu byť krásna, zvodná a príťažlivá za každých okolností, vždy a všade. A preto nečudo, že ženy si potrpia na eleganciu aj v domácom prostredí, dokonca aj na nočnú bielizeň.

Niektorým ženám viac vyhovujú dámske pyžamá, iné zasa obľubujú nočné košele. Najdôležitejšie je, aby sa cítili aj v nočnej bielizni pohodlne a príťažlivo pre svojho manžela či partnera. Dámske nočné košele alebo pyžamá dostávajú vďaka všetkým ženám nové rozmery, nielen praktické, ako je to u mužov.

Nechajme sa rozmaznávať aj v spánku!

Hoci je reč o nočnej bielizni a niekto si možno povie, že na tomto kúsku odevu vôbec nezáleží, ale ani nevie, ako veľmi sa mýli! Byť totiž v pohode počas noci, je pre naše telo veľmi dôležité! O pokojný spánok sa nám postará aj kvalitný a pohodlný nočný odev.

Niekedy možno máme dilemu a nevieme sa rozhodnúť medzi pyžamom a nočnou košeľou. K správnemu rozhodnutiu nám môže pomôcť niekoľko faktorov. Jedným z nich je aj počasie či podnebie v krajine, v ktorej sa nachádzame. Ak je v nej chladnejšie, tak radšej by sme mali voliť dámske pyžamo, najlepšie teplejšiu verziu. Ak sa rozhodneme pre pyžamo, dajme si pozor pri jeho výbere, aby sme neskĺzli do nevábivej sféry staromamičkovských modelov. Majme pritom na pamäti, že sa chceme v ňom páčiť aj svojmu partnerovi! Mali by sme sa vyhnúť aj pyžamám, ktoré sú síce veľmi milé, chutnučké s rôznymi kreslenými obrázkami medvedíkov, ale pre dospelú ženu pomerne nevhodné a nevkusné.

Ak pyžamo, tak rozhodne z hodvábu. Hodváb je totiž už roky populárnym materiálom v spracovaní akýchkoľvek pyžám. Má príjemný povrch, ktorý akoby jemne hladil pokožku. Vždy pôsobí exkluzívne a elegantne. Podobne je to aj v prípade dámskych nočných košieľ. Určite by sme mali vsadiť na ich pohodlnosť, kvalitu, eleganciu a v neposlednom rade aj zvodnosť.

Riaďme sa heslom: kvalita rovná sa pohodlnosť

Či už preferujeme spánok v pyžame alebo v nočnej košeli, mali by sme mať na pamäti jedno zlaté pravidlo. Naše telo si potrebuje počas noci odpočinúť, a preto by sme mu mali dopriať čo najväčšie pohodlie. Vyvarujme sa teda úzkych obtiahnutých nočných odevov. I keď by sme boli v nich akokoľvek sexy, naše telo by si vôbec neoddýchlo a hlavne nedýchalo.

Ak hľadáte kvalitnú, pohodlnú a tiež aj zvodnú nočnú bielizeň, v našom e-shope ste na správnom mieste. U nás nájdete rôzne druhy pyžám i nočných košieľ, v ktorých určite zapôsobíte na svojho partnera! Nechajte sa rozmaznávať sexy nočnými košieľkami či dámskymi pyžamami svetových značiek Buffalo, H.I.S., Arizona ďalších. Využite jedinečnú príležitosť nákupu nočných košieľ za akciové ceny. Nakupovať u nás sa rozhodne oplatí!

zobrazit více...
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať