Lascana používa cookies v záujme zabezpečenia čo najlepšieho zážitku z nakupovania pre vás. Ak pokračujete v prehľadávaní, súhlasíte s ich používaním.

Súhlasímx
Možnosť vrátenia tovaru do 14 dní Nákup 24 hodín denne Zaplatíte až po prevzatí tovaru Doprava zadarmo pokiaľ objednáte nad 85 Eur

x

fMENU


1 ... |


Zoradiť

Farba Vyberte farbu
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
»
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť

 

Vyspite sa do ružova

 

Každý z nás vie, aký dôležitý je pokojný, ničím nerušený spánok. Keď po ťažkom namáhavom dni, plnom ustavičných povinností, padneme unavení do postele.

Čoraz viac sa na nás doslova valia reklamy a ponuky rôznych typov matracov, perín a v neposlednom rade aj postelí. Obchodníci sa predbiehajú v ponukách svojho tovaru, aby nás presvedčili o tom, že práve ich výrobky sú pre nás tie najlepšie. A častokrát nasýtení a prejedení týmito reklamami zabúdame na to, čo je rovnako dôležité a potrebné pre pokojný spánok – správna nočná bielizeň. Musíme sa cítiť v nej pohodlne, aby sme ráno vstávali odpočinutí a zrelaxovaní.

 

Nepodceňujme jej výber

 

Hoci si možno mnohé myslíme, že na výbere nočnej bielizne nezáleží a je jedno čo si na seba oblečieme do postele, je to veľký omyl! Je pravda, že v pyžame nechodíme do spoločnosti a spája sa iba so súkromím domova, ale na druhej strane, má svoj význam vtedy, ak ním chceme byť príťažlivé pre svojho partnera. Veď práve nočná bielizeň je ideálnym odevom na zvádzanie!

Ak nie sme zástankyňami nahého spania, tak nočná bielizeň je pre každú ženu veľmi dôležitá! A boli by sme možno prekvapené, že nielen v sexy nočnej bielizni dokážeme byť pre manžela či priateľa príťažlivé. Aj  na prvý pohľad „obyčajné“ pyžamo vie robiť veľké divy! Je toľko rôznych druhov nočnej bielizne, že niekedy nám to sťažuje výber tej správnej pre nás. Dobrou správou je, že v kúpe nočnej bielizne sa naozaj nemusíme vôbec obmedzovať! Doprajme si jej toľko a takú, v ktorej sa budeme cítiť pohodlne, príjemne a vzrušujúco  pre svojho partnera.

 

Snívajte s nami

 

Dámske pyžamo, nočná košeľa, capri pyžamo, pyžamové legíny – to všetko môže byť Vaše. Záleží iba na Vás, ku ktorej nočnej bielizni najviac inklinujete a v ktorej sa cítite prirodzene a najlepšie.

Opäť je tu čas veľkých výpredajov a zliav nočného oblečenia v našom internetovom obchode. Neváhajte a navštívte náš e-shop, v ktorom čaká nočná bielizeň práve pre Vás. Veď čo by ste neurobili pre vzrušujúcu noc so svojím partnerom a pre svoj pokojný spánok?

Príďte k nám a snívajte s nami tie najkrajšie sny v kvalitnej nočnej bielizni od nás.

zobraziť viac...
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKf