Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU


Zoradiť

Farba Vyberte farbu
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiťBuďte kráľovnou pláže

S letným počasím a horúcimi dňami sa nám spájajú predstavy o dovolenke, mori, pláži, vode a príjemnom kúpaní či šantení detí. A čo si obliekame k vode? Predsa plavky! Ale občas nám, ženám, je nepríjemné ísť k bazénu či na pláž priamo v plavkách, najmä, ak k nim musíme prejsť istú vzdialenosť. Nechceme svoju postavu vystavovať pohľadom druhých, čo je pochopiteľné. Našťastie, opäť je to móda, ktorá nám prichádza na pomoc v podobe plážového oblečenia. Ním môžu byť napríklad plážové sukne, šaty, tričko alebo plážové šortky. Ideálne oblečenie, ktorá zahalí naše telo cestou k vode.

Skvelý štýlový doplnok k vode

Plážové sukne podliehajú módnym trendom rovnako, ako je to u iného oblečenia. Môžeme mať istotu, že plážové sukne nielen zakryjú všetko potrebné, ale súčasne budú aj výborným módnym oblečením, ktoré si môžeme vziať aj pre bežné situácie.

Plážové sukne sú skvelým módnym doplnkom, ak sa chystáme vyraziť na pláž. Jednoduché, praktické a žena môže byť v nich neodolateľná a sexy. Plážové sukne sú tým pravým, čo na plážach a pri bazénoch podčiarkne Vašu ženskosť a krásu. Kvalitné materiály, pestré farby a módne strihy, to sú parametre, ktoré robia z plážových sukní obľúbený doplnok plaviek. Plážové sukne sú tiež veľmi užitočným pomocníkom pri prezliekaní spodného dielu mokrých plaviek.

Ak obľubujete moderné oblečenie, chcete zvýrazniť svoje ženské krivky a svoju krásu, odporúčame Vám pri voľbe plážového oblečenia siahnuť práve po plážových sukniach, ktoré využijete nielen na pláži.

Dámske letné sukne – dobré spoločníčky

Pre milovníčky sukní toto nie je žiadna novinka! Ak aj Vy patríte medzi ne, tak sa príďte pozrieť do nášho internetového obchodu, v ktorom nájdete ponuku kvalitných dámskych letných sukní ideálnych k moru či na pláž. Môžete si vyberať z viacerých farieb, vzorov i jednofarebné sukne, kratšie či dlhšie, podľa Vašej postavy a štýlu.

Plážová sukňa z nášho e-shopu Vám rozhodne zaručí príťažlivý, sexy vzhľad. Buďte rafinované a oblečte sa do plážovej sukne od nás tak, aby sa všetky oči upierali iba na Vás! Fantázii sa medze nekladú! A ktorá z nás by nechcela byť aspoň na malú chvíľu kráľovnou pláže?

 

zobrazit více...
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo