Lascana používa cookies v záujme zabezpečenia čo najlepšieho zážitku z nakupovania pre vás. Ak pokračujete v prehľadávaní, súhlasíte s ich používaním.

Súhlasímx
fMENU
Zoradiť

Farba Vyberte farbu
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
»
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Veľkosť Vyberte veľkosť
32/34 filter_active 34 filter_active 36 filter_active 38 filter_active 40 filter_active 42 filter_active 44 filter_active 46 filter_active 48/50 filter_active 50 filter_active 52 filter_active 54 filter_active
zrušiť

Buďte kráľovnou pláže

S letným počasím a horúcimi dňami sa nám spájajú predstavy o dovolenke, mori, pláži, vode a príjemnom kúpaní či šantení detí. A čo si obliekame k vode? Predsa plavky! Ale občas nám, ženám, je nepríjemné ísť k bazénu či na pláž priamo v plavkách, najmä, ak k nim musíme prejsť istú vzdialenosť. Nechceme svoju postavu vystavovať pohľadom druhých, čo je pochopiteľné. Našťastie, opäť je to móda, ktorá nám prichádza na pomoc v podobe plážového oblečenia. Ním môžu byť napríklad plážové sukne, šaty, tričko alebo plážové šortky. Ideálne oblečenie, ktorá zahalí naše telo cestou k vode.

Skvelý štýlový doplnok k vode

Plážové sukne podliehajú módnym trendom rovnako, ako je to u iného oblečenia. Môžeme mať istotu, že plážové sukne nielen zakryjú všetko potrebné, ale súčasne budú aj výborným módnym oblečením, ktoré si môžeme vziať aj pre bežné situácie.

Plážové sukne sú skvelým módnym doplnkom, ak sa chystáme vyraziť na pláž. Jednoduché, praktické a žena môže byť v nich neodolateľná a sexy. Plážové sukne sú tým pravým, čo na plážach a pri bazénoch podčiarkne Vašu ženskosť a krásu. Kvalitné materiály, pestré farby a módne strihy, to sú parametre, ktoré robia z plážových sukní obľúbený doplnok plaviek. Plážové sukne sú tiež veľmi užitočným pomocníkom pri prezliekaní spodného dielu mokrých plaviek.

Ak obľubujete moderné oblečenie, chcete zvýrazniť svoje ženské krivky a svoju krásu, odporúčame Vám pri voľbe plážového oblečenia siahnuť práve po plážových sukniach, ktoré využijete nielen na pláži.

Dámske letné sukne – dobré spoločníčky

Pre milovníčky sukní toto nie je žiadna novinka! Ak aj Vy patríte medzi ne, tak sa príďte pozrieť do nášho internetového obchodu, v ktorom nájdete ponuku kvalitných dámskych letných sukní ideálnych k moru či na pláž. Môžete si vyberať z viacerých farieb, vzorov i jednofarebné sukne, kratšie či dlhšie, podľa Vašej postavy a štýlu.

Plážová sukňa z nášho e-shopu Vám rozhodne zaručí príťažlivý, sexy vzhľad. Buďte rafinované a oblečte sa do plážovej sukne od nás tak, aby sa všetky oči upierali iba na Vás! Fantázii sa medze nekladú! A ktorá z nás by nechcela byť aspoň na malú chvíľu kráľovnou pláže?

 

zobraziť viac...
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKf