Pre skvalitnenie našich služieb používame na stránkach LASCANA cookies. Pokračovaním na tejto stránke vyjadrujete súhlas s používaním všetkých cookies.

Súhlasímx
Možnosti platby Doprava zadarmo pri objednávke nad 85 Eur Výmena a vrátenie tovaru

x

fSortiment

1 ... |


Zoradiť

Farba Vyberte farbu
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
»
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Veľkosť Vyberte veľkosť
32 filter_active 34 filter_active 36 filter_active 38 filter_active 40 filter_active 42 filter_active 44 filter_active 46 filter_active 48 filter_active 50 filter_active 52/54 filter_active
zrušiť
... |


Dámske plavky-vrchné diely - Plavky a postava musia ísť ruka v ruke

 

S blížiacim sa letným obdobím sa čoraz viac napĺňajú aj obchody s plavkami. Predajcovia sa doslova predháňajú so svojimi plavkovými ponukami a prinášajú najnovšie módne trendy. Ale trendy sú jedna vec, oveľa dôležitejší je fakt, či a ako nám sadnú na našu postavu. Základ, ako dobre vyzerať v plavkách, totiž nie je iba v správnom výbere vzorov a farieb, ale takisto aj v strihu. Hoďte teda očkom na svoje partie a vyberte, ktoré plavky sú ušité priamo na Vás. Žiadna z nás nemá dokonalé krivky, ale to vôbec nevadí! Kvôli tomu nemusíme vešať hlavu! Ponuka plaviek je natoľko bohatá a pestrá, že si nielen nájdeme tie pravé, ale aj také, ktoré perfektne skryjú všetky chybičky krásy. Skvelá správa, nie?

 

Ste majiteľkou menších alebo väčších pŕs? Každá si príde na svoje!

 

Výrobcovia plaviek veľmi dobre vedia, že väčšina z nás sa nehlási k dokonalým tvarom postavy. A preto strihy prispôsobujú našim potrebám a napríklad aj v prípade pŕs si môžete jednoducho pomôcť. Ak ste nositeľkou malých predností, ktoré by ste v plavkách rada zväčšili, núkajú sa vystužené vrchné diely plaviek. Je ich naozaj dostatok a pracujú rovnako spoľahlivo ako Vaša obľúbená podprsenka. Veľmi dobre fungujú aj trojuholníkové vrchy, ktoré sa uväzujú okolo krku. Jemne podvihnú a zaoblia Vaše prsia.

Väčšie prsia potrebujú správny strih ako soľ. Plavky im rovnako ako podprsenka musia poskytovať potrebnú oporu, aby na odhalenom tele vyzerali pevné a pekne tvarované. Na jemné látkové trojuholníčky radšej zabudnite a hľadajte vystužené či kosticové vrchy plaviek. Opäť dobre funguje aj spevnené viazanie okolo krku, pretože automaticky vytvára guľatejší tvar poprsia.

 

Nechajte sa inšpirovať našou ponukou

 

Pri klasických dvojdielnych plavkách je veľkou výhodou to, že ich možno nakupovať aj oddelene. Môžete tak skombinovať veľkosti jednotlivých dielov podľa želaní Vášho tela a napríklad k menšej podprsenke dokúpiť šortkový spodný diel  na širšie boky. Pri kombinovaní je vhodné spájať bledú farbu s tmavou, už podľa toho, ktorú časť tela chcete zamaskovať a ktorú zvýrazniť. Rovnako môžete postupovať aj v prípade vzorov a zdobenia - jednu časť nechajte hladkú či jednofarebnú a druhú zvýraznite.

A tieto rady môžete perfektne zužitkovať pri výbere vrchného dielu plaviek z nášho e-shopu. U nás nájdete rôzne farebné prevedenia, strihy i vzory vrchných plavkových dielov od výrobcov svetových značiek, ako sú napr. Buffalo, Lascana, KangaROOS a mnohých ďalších od tých najmenších veľkostí až po väčšie.

Nechajte sa zlákať našimi cenami a kvalitným tovarom a pripravte sa na horúce leto s tými správnymi plavkami  z našej kolekcie.

Hore >
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:



Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať