Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU


1 ... |

Zoradiť

Farba Vyberte farbu
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Kedysi odmietané, dnes povinná letná výbava

Už samotný názov napovedá, že ide o dámske plavky – bikiny, ktoré svojho času vyvolali v módnom svete nejeden rozruch. Vtedajšia spoločnosť bola konzervatívnejšia ako tá dnešná, ženy neboli také odvážne v skúšaní a nosení noviniek. A už vôbec nie, pokiaľ išlo o taký kúsok dámskeho oblečenia, ako boli plavky.
Ale tak ako móda, menila sa aj ľudská spoločnosť a tiež myslenie žien. Dnes je už samozrejmosťou, že ženy si obliekajú na seba v horúcich letných dňoch bikiny, a to rôzneho strihu či vzoru. Tie odvážnejšie skúšajú nové módne trendy bez toho, aby sa hanbili ukázať v nich svoje ženské krivky. Mnohé z nás si už ani nevieme leto a pláž predstaviť bez bikín.

Výber plaviek je veľmi dôležitý

Takmer všetky sa zhodneme v tom, že nákup plaviek je niekedy pre nás úskalím a utrpením. Zvlášť pre tie ženy, ktoré majú nejaké tie chybičky krásy a potrebujú ich v lete zamaskovať. No, povedzme si otvorene, nikto nie je dokonalý a treba sa učiť mať sa rád/rada, také, aké sme. Nie každej zo žien nadelila príroda dokonalú postavu, s ktorou môžeme očariť svoje okolie. To však neznamená, že musíme kvôli tomu vešať hlavu. Postačí len pri výbere plaviek myslieť na to, akú postavu máme a ktoré plavky nám budú najviac vyhovovať.
Aktuálna ponuka plaviek je naozaj široká. Na výber máme z rôznych strihov, farieb, tvarov. Nezabúdajme tiež na to, že už dávno neplatí to, že dvojdielne plavky sa kupujú naraz. Spodný diel plaviek sa dá kúpiť nezávisle od vrchného, takže si ich ideálne plavky dokážeme jednoducho povedané „namixovať“.

Bikinové nohavičky – zaujímavý a široký výber u nás

Ak patríte k ženám, ktoré dávajú prednosť dvojdielnym plavkám, ale chcete zaujať netradičnosťou, pokojne si môžete zadovážiť tzv. mixkiny. O čo ide? Sú to v podstate plavky pozostávajúce z iného vrchného a iného spodného dielu. Jendoducho si namixujete vrch aj spodok k Vašej spokojnosti.
V našom e-shope nájdete bohatú ponuku bikinových nohavičiek, z ktorých si môžete vyberať a dokonale nakombinovať s vrchným dielom. Ponúkame Vám bikiny nohavičky vo viacerých farebných prevedeniach, značkách od svetových výrobcov bikín. Na svoje si prídu štíhle ženy, ale aj tie, ktoré majú nejaké to kilo navyše. Postačí zopár klikov a ešte dnes môžu byť bikinové nohavičky od nás Vaše!

 

zobrazit více...
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať