Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU


Zoradiť

Farba Vyberte farbu
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Dnešná móda fandí všetkým ženám

Slovo plavky skloňujeme minimálne jedenkrát do roka, keď sa blíži plavková sezóna. My, ženy sme na tom pravdepodobne horšie ako muži, pretože my už možno v jarných mesiacoch rozmýšľame nad tým, aké plavky si kúpiť, vybrať, obliecť, aby nám zvýraznili prednosti našej postavy. A naopak, zakryli všetky nedostatky.
Dobrou správou je, že dnešná plavková móda je veľmi milosrdná k ženám. Ruku na srdce, milé dámy, ktorá z vás je na sto percent spokojná so svojou postavou? Pravdepodobne ani jedna z nás. Buď nám vadia malé prsia alebo veľké prsia, široké boky, väčšie brucho či zadok. Chybičky si na sebe nájdeme vždy. Ale kvôli tomu si určite nebudeme odriekať tak dlho očakávané leňošenie pri mori a slnenie na pláži.

Jeden diel plaviek opäť v kurze

Veľakrát sa stáva aj v dejinách módy, že si s radosťou a chuťou dá repete. Platí to aj o jednodielnych plavkách. Možno si niektoré dámy pamätajú, aký ošiaľ tieto plavky spôsobili v čase svojej slávy, ale aj obdobie, keď sa úplne akoby zo sveta módy vytratili.
Pre všetky milovníčky jednodielnych plaviek máme vynikajúcu správu: opäť sa tento zaujímavý kúsok ženského oblečenia vracia na výslnie a Vy môžete byť pri tom. Ktorákoľvek z vás.
Už dávno neplatí mýtus, že jednodielne plavky sú iba pre moletnejšie a obéznejšie ženy, ako to bolo voľakedy. Dnes nezáleží na tom, koľko vážite a či je Vaša postava dokonalá /takú nemá nikto/, ale na tom, aký štýl plaviek preferujete a aké plavky najradšej nosíte. Isté je aj to, že jednodielnymi plavkami rozhodne nič nepokazíte!

Presne na Vašu postavu

Hoci muži milujú na ženách hlavne bikiny, pretože tie viac odhaľujú, ako zakrývajú, ale verte, že zvodne a sexy budete vyzerať aj v celých plavkách, ak si vyberiete tie správne. Kúzlo jednodielnych plaviek spočíva práve v tom, že odhalia to, čo majú a výborne zakryjú to, čo nechceme, aby druhí na nás videli.
Jednodielne plavky sú opäť v kurze a veľa moderných žien po nich siaha. Ak chcete aj Vy patriť k nim, neváhajte vstúpiť do nášho e-shopu a vybrať si z bohatej ponuky jednodielnych plaviek, ktorú sme pre Vás pripravili. Inšpirujte sa jednodielnymi plavkami s kosticami, ktoré nájdete v našom internetovom obchode a získajte si vďaka nim pozornosť svojho partnera i okolia. V sekcii jednodielne plavky nájdete viacero rôznych strihov, vzorov, farieb a veľkostí plaviek. Nakupovať u nás sa rozhodne oplatí!

 

zobrazit více...
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať