Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU


Zoradiť

Farba Vyberte farbu
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Veľkosť Vyberte veľkosť
32 filter_active 34 filter_active 36 filter_active 38 filter_active 40 filter_active 42 filter_active 44 filter_active
zrušiť


Staré dámy a predsa stále „in“

Ubehlo už vyše sedemdesiat rokov od chvíle, čo sa prvýkrát na scéne módneho sveta objavili bikiny. Miniatúrne dvojdielne dámske plavky si okamžite začali raziť cestu takmer do celého sveta. Hlavne ženy po nich túžili a chcela ich mať každá. Ale našli sa aj odporcovia bikín, ktorí ich pokladali za niečo nevkusné a nemorálne. Bikiny-povestné trojuholníčky ako ich poznáme dnes, si našli svoje pevné miesto na plážach až v šesťdesiatych rokoch 20.storočia. Od tej doby popularita bikín stále stúpala, až na výnimku osemdesiatych a začiatku deväťdesiatych rokov 20.storočia. V súčasnosti opäť tieto dvojdielne plavky pôsobia mladistvo, sexy, provokujú a budia obdiv a rozruch.

Buďte neodolateľná vďaka bikinám

Hoci bikiny vedia premeniť ženu v sexy dračicu, mali by sme pri ich výbere brať ohľad na svoju postavu. Možno to vyznie trochu kruto, ale bikiny nie sú určené pre všetky typy ženských postáv. Dôvod je úplne jednoduchý. Bikiny sú totiž od počiatku azda tými najmenšími dámskymi plavkami na svete a odhaľujú úplne všetko, okrem intímnych partií. Nielen prednosti, ale aj nedostatky. Preto by na bikiny mali siahnuť najmä mladé dievčatá a ženy, ktoré majú skvelé postavy a neboja sa ukázať svoje prednosti. Samozrejme, bikiny nie sú obmedzené vekom. Je veľa žien v produktívnom veku, ktoré sa môžu pochváliť dokonalou postavou mladej ženy. Preto pokojne siahnite na bikiny a samy sa presvedčte o svojej zvodnosti a príťažlivosti. Veď ktorá z nás by netúžila po kráse a obdive svojho okolia?

Bikiny s topom – zaujímavý módny trend

Tak ako v oblečení, aj v plavkách a bikinách sa v posledných rokoch snažia dizajnéri vymyslieť vždy nové a skutočne zaujímavé trendy. Čím originálnejší strih, tým lepšie! Bikiny majú špecifické strihy, ktoré na pláži, kúpalisku, pri bazéne či v aquaparku zaujmú svojou netradičnosťou. Potrebujete aj Vy vymeniť staré plavky za nové, ale nemáte čas chodiť po obchodoch? Nerobte si z toho ťažkú hlavu! Vstúpte do nášho internetového obchodu s bohatou ponukou dámskych plaviek-bikín s topom a vyberte si tie, ktoré Vám padnú do oka! Ponúkame Vám dámske bikiny podprsenky vo viacerých farbách, zaujímavých vzoroch a prevedeniach. A to všetko online! Využite jedinečnú príležitosť nákupu bikín s topom za rozumné ceny a spojte tak sexy a športový outfit do jedného!

zobrazit více...
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo