Pre skvalitnenie našich služieb používame na stránkach LASCANA cookies. Pokračovaním na tejto stránke vyjadrujete súhlas s používaním všetkých cookies.

Súhlasímx
Možnosti platby Doprava zadarmo pri objednávke nad 85 Eur Výmena a vrátenie tovaru

x

fSortimentZoradiť

Farba Vyberte farbu
filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
»
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Veľkosť Vyberte veľkosť
XS filter_active S filter_active M filter_active L filter_active XL filter_active XXL filter_active 32 filter_active 34 filter_active 36 filter_active 38 filter_active 40 filter_active 42 filter_active 44 filter_active 46 filter_active
zrušiť


Dámske pyžamo krátke - Oblečenie niektorými podceňované, inými zbožňované

 

Či veríme alebo nie, vedecky je dokázané, že človek prespí približne tretinu svojho života. Možno sa nám to nezdá hlavne preto, lebo máme pocit, že stále a veľa pracujeme cez deň a povinnosti len pribúdajú, niekedy nevieme čo skôr. A keď sa konečne uložíme na spánok, o pár hodín sa nám už vtiera do uší nepríjemný zvuk budíka, ktorý nás volá ku každodenným povinnostiam. A sme stále v jednom kolobehu. Niekedy príliš unavení na to, aby sme riešili nočné oblečenie. Ale možno práve teraz nastal čas zamyslieť sa nad tým, čo si obliekame do postele. Veď kto z nás by nechcel mať pokojný a pohodlný spánok? Pravdepodobne všetci! Preto sú výber a kvalita nočného oblečenia veľmi dôležité!

 

Kde sa vzalo pyžamo?

 

Pod pojmom pyžamo si predstavíme hocičo, v čom spíme. Správne by sme však mali tento pojem používať len v spojení s dvojdielnym kompletom, pozostávajúcim z nohavíc a košele. Vedeli ste, že pyžamo šírili v Európe britskí kolonizátori, ktorí v 19. storočí pobývali v južnej Ázii, a cestovatelia, ktorí sa s ním stretli v trópoch? Ale v tomto období bolo pyžamo veľmi podceňované a hanobené ako odev kupliarov. Dámske nohavice tureckého strihu považovala vtedajšia spoločnosť za vhodné len pre herečky a kurtizány. Dvojdielne pyžamo sa teda masovo rozšírilo až v 20. storočí, keď sa kritici zobudili z predsudkov.

V dnešnom modernom 21.storočí je dámske pyžamo čoraz viac populárnejšie a obľúbenejšie u žien mladšej i strednej generácie. Tie staršie dámy ostávajú viac-menej naďalej verné nočnej košeli. Ak ste však milovníčkou pyžama, určite Vám ulahodí lákavá ponuka z nášho internetového obchodu.

 

Pyžamo presne podľa Vášho gusta

 

Keď si unavená a vyčerpaná z celého dňa líhate do postele, túžite iba po jednom: poriadne sa vyspať a cítiť sa čo najpohodlnejšie! Veď na ďalší deň budete znovu v kolobehu pracovných i rodinných povinností. A k pokojnému spánku potrebujeme kvalitné pyžamo. Ak rady spávate v pyžame s krátkym rukávom a nohavicami v letných mesiacoch alebo aj celoročne, môžete si vybrať to svoje v našom e-shope. Pripravili sme pre Vás dámske krátke pyžamá v desiatich rôznych farbách a zaujímavých cenách. U nás nájdete najvyššiu kvalitu dámskych pyžám rôznych veľkostí. Robíme všetko pre Váš pokojný a maximálne pohodlný spánok. Vyberte si u nás a snívajte svoje sny s pyžamom svetovej značky.

Hore >
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať