Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU


1 ... |

Zoradiť

Farba Vyberte farbu
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Keď sa chystáme na spánok

Každý z nás vie, aký dôležitý je pokojný, ničím nerušený spánok. Keď po ťažkom namáhavom dni, plnom ustavičných povinností, padneme unavení do postele. Čoraz viac sa na nás doslova valia reklamy a ponuky rôznych typov matracov, perín a v neposlednom rade aj postelí. Obchodníci sa predbiehajú v ponukách svojho tovaru, aby nás presvedčili o tom, že práve ich výrobky sú pre nás tie najlepšie. A častokrát nasýtení a prejedení týmito reklamami zabúdame na to, čo je rovnako dôležité a potrebné pre pokojný spánok – správna nočná bielizeň. Musíme sa cítiť v nej pohodlne, aby sme ráno vstávali odpočinutí a zrelaxovaní.

Výber je veľmi dôležitý

Hoci si možno mnohé myslíme, že na výbere nočnej bielizne nezáleží a je jedno čo si na seba oblečieme do postele, je to veľký omyl! Je pravda, že v pyžame nechodíme do spoločnosti a spája sa iba so súkromím domova, ale na druhej strane, má svoj význam vtedy, ak ním chceme byť príťažlivé pre svojho partnera. Veď práve nočná bielizeň je ideálnym odevom na zvádzanie! Ak nie sme zástankyňami nahého spania, tak nočná bielizeň je pre každú ženu veľmi dôležitá! A boli by sme možno prekvapené, že nielen v sexy nočnej bielizni dokážeme byť pre manžela či priateľa príťažlivé. Aj na prvý pohľad „obyčajné“ pyžamo vie robiť veľké divy! Je toľko rôznych druhov nočnej bielizne, že niekedy nám to sťažuje výber tej správnej pre nás. Dobrou správou je, že v kúpe nočnej bielizne sa naozaj nemusíme vôbec obmedzovať! Doprajme si jej toľko a takú, v ktorej sa budeme cítiť pohodlne, príjemne a vzrušujúco pre svojho partnera.

Dámske pyžamo pre tie najkrajšie sny

To správne dámske pyžamo dokáže naozaj veľa. Môže vytvoriť atmosféru pre príjemný večer s partnerom, môže nás zohriať počas zimných studených nocí alebo v ňom môžeme stráviť celý víkend s čokoládou a množstvom výborných filmov. Kvalitné dámske pyžamo nesmie vo Vašom šatníku rozhodne chýbať. V našom e-shope nájdete ponuku dámskych dlhých pyžám, ktorým určite neodoláte! Môžete si vybrať z viacerých farieb, značiek, veľkostí i strihov- jednofarebné, viacfarebné, so vzorom i bez, výber je iba na Vás! Nechajte sa zlákať našou ponukou a doprajte si zaujímavé dámske dlhé pyžamo od nás, v ktorom budete zaručene snívať svoje najkrajšie sny!

 

zobrazit více...
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať