Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU


Zoradiť

Farba Vyberte farbu
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť

Samozrejmosť s bohatou históriou

Keď povieme slovo pyžamo, nikto sa nepozastaví nad významom tohto slova, lebo dnes už ide o bežný odev. Prichádzame s ním do kontaktu pravidelne, minimálne jedenkrát denne. Tí šťastnejší z nás ho možno niekedy majú na sebe aj celý deň. Ale už málokto z nás vie, že pyžamá majú bohatú a dobrodružnú históriu. Pricestovali k nám z exotických krajín a stali sa doménou mužov a chlapcov až pokým nezasiahla jedna odvážna žena a sprístupnila toto pohodlné oblečenie všetkým a všade. Domovinou pyžama je India, odkiaľ sa do Európy dostalo v 17.-18.storočí vďaka britským misionárom. Boli to práve oni, ktorí začali používať pyžamo ako nočný odev pre mužov a chlapcov vo svojich inštitúciách.

Užite si svoj oddych a spánok

Pyžamo má naozaj pozoruhodnú históriu, pretože vo svojich začiatkoch bolo výsadným oblečením iba mužov a doslova kraľovalo len na mužskej strane postele. Do konca 1.polovice 20.storočia sa pyžamové nohavice a kabátik stali nevyhnutnosťou každého pánskeho šatníka. Najčastejšie sa pyžamá vyrábali z bavlny, flanelu, vlny alebo hodvábu. Najobľúbenejšími vzormi boli dnes už klasické prúžkované a kockované pyžamá. Odev, ktorý dnes väčšina z nás berie ako samozrejmosť, ale zároveň sa mnohí tešíme, kedy si ho už budeme môcť obliecť, si vybojoval cestu k ľudským srdciam. Kvalitné pyžamá budú aktuálne v každej dobe. Potrebujeme ich každý deň, aby sme si vzácne chvíle oddychu a relaxu mohli užiť v hebkých materiáloch, ktoré majú krásny vzor a lahodia nášmu oku.

Pánska nočná bielizeň – záruka pokojnej noci

Hoci pyžamo už dnes nie je iba výsadou pánov, ale svet pánskej módy myslí aj na tých najnáročnejších mužov. A tí, ktorí nie sú nároční a neriešia výber či kúpu pyžama, majú zasa milujúce manželky či partnerky, ktoré sa o to postarajú s láskou. Aj keď si to možno niektorí muži neuvedomujú, ale pyžamo je veľmi dôležitý kúsok oblečenia. Pánska nočná bielizeň v konečnom dôsledku dokáže spríjemniť každú jednu noc, pričom spánok sa môže stať oveľa komfortnejším, a to aj bez toho, aby ste museli kupovať novú posteľ či vylepšený matrac. Ak chcete prekvapiť svojho miláčika novou nočnou bielizňou pre pánov, môžete navštíviť náš e-shop, ktorý je bohatý na ponuku pánskych dlhých i krátkych pyžám. Na výber máme niekoľko farebných verzií, veľkostí, strihov, viacero svetových značiek a prijateľné ceny, ktoré sú zárukou kvality. S pánskou nočnou bielizňou od nás bude Váš spánok pokojný a komfortný.

zobrazit více...
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo