Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU


Zoradiť

Farba Vyberte farbu
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť









Dôležitá súčasť nášho života

Aj napriek tomu, že pyžamo je nočným kúskom odevu a nenosíme ho von do spoločnosti, predsa by nám nemalo byť jedno, aké pyžamo si kúpime a oblečieme. My ženy by sme určite vedeli o tom rozprávať celé príbehy! Veď aj taký kúsok oblečenia ako je dámske pyžamo musí spĺňať isté požiadavky a nároky, aby sa dostalo do dámskeho šatníka.Ženy vo všeobecnosti preferujú dámske pyžamo funkčné, pohodlné, z príjemného materiálu, v ktorom sa spí ako v bavlnke. Existuje viacero druhov tohto nočného odevu, ako napríklad dámske pyžamo s dlhým rukávom a dlhými nohavicami, s nohavicami kapri, s krátkym rukávom, krátkymi nohavicami alebo nočné košele.

Dámske pyžamové nohavice pre sladké sny

Že je pyžamo dôležitým kúskom odevu, na tom sa zhodneme všetky. Veď každá z nás má svoj obľúbený nočný úbor, ktorý si na seba obliekame, keď sa chystáme na spánok alebo len tak na leňošenie v posteli. Sú však aj také ženy, ktoré kladú väčší dôraz na jednu časť pyžama ako na iné časti. Touto časťou môžu byť práve dámske pyžamové nohavice. Nie je totiž pravidlo, že naše pyžamo či nočný odev musí pozostávať z rovnakých častí a byť kupované ako celok. Pokojne si môžeme nakombinovať vrchný diel so spodným dielom, podobne, ako to robíme pri kúpe plaviek. Čo je však dôležité v prípade nočného úboru, aby boli oba diely vzdušné, voľnejšie a z kvalitného materiálu. Naša pokožka musí dýchať a odpočívať aj počas spánku, aby sme sa mohli ráno zobudiť svieži a odpočinutí.

Dlhé či krátke? Poradíme Vám!

Hľadáte vhodné pyžamové nohavice pre seba alebo páni pre svoju priateľku, manželku či partnerku? Neviete, ktoré by jej urobili radosť? Nechajte si poradiť od nás! A nielen poradiť, ale u nás si môžete aj vybrať z veľmi bohatej ponuky dámskych pyžamových nohavíc podľa Vašich predstáv či očakávaní Vašej drahej polovičky. Dámy, ktoré majú veľmi často studené ruky a nohy a majú rady aj v noci teplučko, určite dajú prednosť dlhým pyžamovým nohaviciam. Naopak, tie ženy, ktoré sa často v noci potia aj v zime, uprednostňujú krátku verziu dámskych pyžamových nohavíc, napr. na spôsob šortiek. Či už patríte k jednej alebo druhej skupine žien, v našom internetovom obchode si príde na svoje každá z vás! Ponúkame Vám dámske pyžamové nohavice rôznych značiek, veľkostí, farieb a vzorov, všetky z kvalitného materiálu a za rozumnú cenu. Nechajte sa zlákať našou ponukou a vyberte si z nášho „pyžamového raja!“

zobrazit více...
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:



Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať