Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU


1 ... |

Zoradiť

Farba Vyberte farbu
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Keď sa pomaly, ale isto blíži deň D

Každá nevesta sa určite teší na svoj svadobný deň. K tejto krásnej chvíli patrí aj výber svadobných šiat a všetky svadobné prípravy. Hoci nie ste na to väčšinou sama, ale je dôležité, aby ste nezabudli na správnu spodnú bielizeň. Ak už máte vybraté svadobné šaty, môžete sa pokojne vrhnúť na výber svadobnej bielizne. Farba a strih svadobných šiat, to sú dva dôležité aspekty k výberu správnej svadobnej bielizne.

Žiadna žena, ktorá sa pripravuje na svoj veľký deň D, by si nemala nechávať výber spodnej bielizne na poslednú chvíľu. Môže sa to totiž vypomstiť v podobe narýchlo vybratej a nepohodlnej či nekvalitnej spodnej bielizne. A určite sa nechceme cítiť v svoj svadobný deň nepríjemne napríklad kvôli malej podprsenke alebo príliš tesným nohavičkám.

Základ svadobnej spodnej bielizne

Základom celého kompletu je bezpochyby podprsenka. Podprsenka by mala byť natoľko pohodlná, aby o nej nevesta po celý čas nosenia nevedela a cítila sa pritom pôvabne a neodolateľne. Najžiadanejším strihom svadobnej podprsenky je bardotka. Táto podprsenka sa hodí predovšetkým do korzetových šiat, kedy vyzdvihne Váš neodolateľný dekolt. Vždy si vyberajte podprsenku vo farbe svadobných šiat a hlavne dbajte na výber správnej veľkosti.

Ak túžite byť úplne dokonalou nevestou, kúpte si zvodný korzet, ale iba v prípade, že nebudete mať oblečené priliehavé svadobné šaty, ktoré by odhalili viac, ako by mali.

V ponuke svadobnej bielizne by určite nemali chýbať nohavičky rôznych strihov, materiálov, farieb a zdobenia. Môžete staviť aj na podväzkový pás, v ktorom budete istotne neodolateľná pre svojho manžela. Či už sa rozhodnete pre klasické nohavičky alebo tangá, vždy majte na pamäti, že ich farba musí ladiť s farbou Vašich svadobných šiat. Platí to aj v prípade podväzkového pásu.

Sexy spodná bielizeň na svadobný deň i noc

Chystáte sa na svadbu a máte pocit, že ste na niečo zabudli? Máte už vybratú správnu svadobnú bielizeň? Ak ešte nie, nevešajte kvôli tomu hlavu! V našom internetovom obchode nájdete krásne svadobné podprsenky, nohavičky, korzety i korzetové pásy. U nás si určite príde každá nevesta na svoje, či už dávate prednosť klasike alebo máte rady výstrednosť. V svadobnej spodnej bielizni od nás rozhodne budete zvodné a sexy pre svojho budúceho manžela. Spríjemnite si svadobný deň i svadobnú noc elegantnou a kvalitnou spodnou bielizňou z nášho e-shopu, ktorú si môžete vyberať z viacerých farieb, strihov a vzorov.

zobrazit více...
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo