Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU


1 ... |

Zoradiť

Farba Vyberte farbu
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Veľkosť Vyberte veľkosť
32/34 filter_active 34 filter_active 36 filter_active 38 filter_active 40 filter_active 42 filter_active 44 filter_active 46 filter_active 48 filter_active 50 filter_active 52 filter_active
zrušiť
Letné inšpirácie

 

Kto povedal, že na plavkách nezáleží? Aj keď ide o menší kúsok odevu, ktorý má hlavne praktické využitie, neznamená to, že si na seba oblečieme hocijaké plavky. A to práve preto, že viac odhaľujú ako zakrývajú. Je tomu tak už od nepamäti, aj keď v minulosti bol trend nosiť plavky, ktoré nechávali poodhalené len naozaj malé kúsočky tela.

Odvtedy sa však veľa zmenilo a plavky prešli neraz aj radikálnymi zmenami. O tom by vedeli rozprávať mnohí módni tvorcovia, ktorí sa zameriavajú na výrobu plaviek. Dnešná móda je natoľko vynaliezavá, že nenechá bez záujmu žiadnu ženu.

 

Buďte jednoducho originálna!

 

Určite je veľmi dôležité mať prehľad o tom, čo sa práve nosí, aké módne trendy letia vo svete plaviek a plážového oblečenia. Ale zároveň je rovnako podstatné ostať za každú cenu sama sebou a byť originálna! Nechcieť byť nasilu taká ako ostatné ženy len preto, aby som nepútala na seba pozornosť. Je určite veľa spôsobov ako sa zviditeľniť a zároveň príliš nevytŕčať z davu.

Dôležité je uvedomiť si prednosti, ale aj nedostatky a chybičky svojej postavy a podľa toho prispôsobiť aj svoj plážový štýl. Aj tu platí pravidlo, že nie všetko, čo sa práve nosí, sa hodí mojej postave. Čím rozhodne nepokazíte svoj look je plážový štýl s kvetovým vzorom. Nielen preto, že je momentálne cool, ale má veľkú výhodu-hodí sa prakticky každej žene.

Či už vo forme plaviek alebo plážového oblečenia, kvetinky vždy podčiarknu a zvýraznia našu ženskosť a krásu. Kvalitné materiály, pestré farby a módne strihy, to sú parametre, ktoré nám isto zaručia skvelý plážový sexy štýl. 

 

Staňte sa hviezdou letnej pláže

 

Azda sa nenájde žena, ktorá by nemilovala kvety. Dostávame ich vo svojom živote veľakrát či už od partnera alebo našich detí. Veď čím najviac potešíte ženské srdce? Práve krásnym kvetom, ktorý je darovaný z lásky.

V našom internetovom obchode ponúkame všetkým milovníčkam kvetiniek možnosť mať kvetinky stále so sebou či na sebe v podobe zaujímavého plážového oblečenia alebo samotných plaviek. Hravé kvetinové vzory Vám zaručene vylepšia náladu a zabezpečia pozornosť Vášho okolia. Môžete si vybrať z viacerých farieb, vzorov, strihov a druhov oblečenia. V našom eshope nájdete nielen bohatú ponuku kvetinových plaviek, ale aj rôzneho plážového oblečenia s kvetinkami.

Nič tak nepoteší Vaše srdiečko ako pekná kvetinka, ktorá Vás urobí kráľovnou leta! Tak neváhajte a príďte si po svoje „kvetinky“ k nám ešte dnes!          

zobrazit více...
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať