Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU


1 ... |

Zoradiť

Farba Vyberte farbu
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Zvodné darčeky pre moderné ženy - to je spodná bielizeň Lascana

Páni, čo keby ste prekvapili svoju priateľku alebo milenku a darovali jej honorovú a zvodnú spodnú bielizeň? Takéto darčeky každá žena miluje, zvlášť keď sa vám v nich môže predviesť! Ženy, ste single, ale rady sa cítite sexy? Nečakajte, až si nájdete niekoho, kto vám bude chcieť urobiť radosť. Zvýšte si sebavedomie a obdarujte sa nádhernou spodnou bielizňou a ďalším sexy oblečením značky Lascana. Všetka spodná bielizeň je ušitá z veľmi kvalitných materiálov, ktoré budú pohladením pre vašu pokožku.

Darčeky z obchodu Lascana nikdy nesklamú!

Atraktívna spodná bielizeň značky Lascana vyzdvihne prednosti žien, ktoré si budú pripadať ako zvodné nymfy! Darčeky od tejto značky potešia každú ženu, a až bielizničku od partnera rozbalia, odmenou mu bude jej nadšený, radostný výraz, ktorý je na nezaplatenie! Lascana - to je svet žien, v ktorom nechýba dráždivá spodná bielizeň, čipkované nočné košieľky, ležérna plážová móda a trendy plavky. A čo je potešujúce, všetko oblečenie je na zakúpenie aj vo väčších veľkostiach.

Erotická bielizeň od značky Lascana ako darček

Erotická spodná bielizeň Lascana je vyrobená výhradne z priehľadnej, elastickej čipky, ktorá ako pavučina zakrýva nahotu ženy a zároveň necháva priestor pre fantáziu. Kvetová čipka dokáže vydráždiť túžbu druhému pohlaviu a korzet poskytuje vzrušujúci pohľad na zdvihnuté prsia. Dámy, dolaďte zvodnú spodnú bielizeň podväzkami a pančuškami do polovice stehien - buďte odvážne, buďte sexy!

Vyberáme spodnú bielizeň Lascana

Vybrať dámsku luxusnú bielizeň v online obchode Lascana ako darček bude hračka, ale aj tak radšej prinášame pánom malú nápovedu: štíhlym ženám padnú nohavičky a priliehavá spodná bielizeň, zatiaľ čo ženám kyprejších tvarov pristanú sťahovacie sexy body. Pre odhadnutie správnej veľkosti radšej zmerajte partnerkiné podprsenky a nohavičky, ale potajomky, nech sa o ničom nedozvie! Ak stále tápate, aká bieliznička by urobila partnerke najväčšiu radosť, hľadajte inšpiráciu v jej zásuvke. Pravdaže si trúfneme tvrdiť, že spodnou bielizňou Lascana potešíte každú ženu!

Úchvatné darčeky z obchodu Lascana

Darčeky milovali ako malé dievčatká, darčeky milujú aj ako dospelé ženy! Objednajte svojim partnerkám k spodnej bielizni Lascana saténový župan, ktorý jemne kĺže po pokožke. Rovnakú radosť urobí jemná, ľahko priesvitná nočná košieľka, ktorá v žene prebudí túžbu po experimentovaní s inou, erotickou bielizňou. Sexy strih podčiarkne krásu jej postavy a zvýši jej sebavedomie podobne ako vaše obdivné pohľady!

zobrazit více...
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo