Lascana používa cookies v záujme zabezpečenia čo najlepšieho zážitku z nakupovania pre vás. Ak pokračujete v prehľadávaní, súhlasíte s ich používaním.

Súhlasímx
Možnosť vrátenia tovaru do 14 dní Nákup 24 hodín denne Zaplatíte až po prevzatí tovaru Doprava zadarmo pokiaľ objednáte nad 85 Eur

x

fMENU


1 ... |


Zoradiť

Farba Vyberte farbu
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
»
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť


... |


Dokonalá postava aj bez cvičenia

 

Možno rozmýšľate nad tým, ako je možné dosiahnuť super postavu bez cvičenia, drastických diét alebo plastického chirurga. Odpoveď je úplne jednoduchá a ponúka prakticky lacné riešenie!

Mať krásnu postavu nie je v súčasnosti vôbec nereálne a nedosiahnuteľné! A vôbec sa nemusíte trýzniť pravidelným cvičením, tvrdými diétami alebo odkladaním peňazí na plastický zákrok. Oveľa jednoduchším a bezbolestným riešením je kúpa tvarujúcej spodnej bielizne.

Po vyše šesťdesiatich rokoch sa táto bielizeň znovu vracia, aby ženám zaistila krásnu postavu. Dnes je však omnoho pohodlnejšia a určite viac sexy ako bola v minulosti. Neplní totiž iba praktickú stránku veci, ale aj estetickú.

 

Pre všetky sebavedomé ženy

 

Žijeme v spoločnosti, ktorá je veľmi kritická na vonkajší vzhľad ľudí možno viac ako inokedy. Ženy túžia mať pekné krivky a tvary, páčiť sa sebe aj druhým. Je to prirodzená vlastnosť človeka od narodenia. Sebavedomie človeka je vrtkavá záležitosť a veľa závisí od toho, ako pôsobíme na svoje okolie. To, čo si ako prvé iní na nás všimnú, je náš zovňajšok. My ženy sme oveľa háklivejšie na kritiku našej postavy ako muži. Jednoducho vieme sa kvôli chybičkám krásy trápiť celý život.

Dnešná moderná žena má však na dosah úžasnú možnosť vylepšiť svoju figúru práve vďaka spodnej bielizni, ktorá vie doslova vykúzliť pôvabnú siluetu a zdvihnúť naše nízke sebavedomie či už kvôli nevhodnej veľkosti pŕs alebo stehnám, bokom, zadku, s ktorými nie sme spokojné. Toto všetko sa dá perfektne vyformovať pomocou správnej tvarujúcej bielizne.

 

Pohodlnosť na prvom mieste

 

Možno viacero žien rozmýšľa nad kúpou tvarujúcej spodnej bielizne, ale ich odrádza predstava nepohodlia, nepríjemného pocitu alebo samotný vzhľad bielizne. Pravdou však je, že v minulosti táto bielizeň bola viac-menej nepohodlná, nie príliš vábna na pohľad. Dnes však už to tak vôbec nie je!

Ak vstúpite do nášho internetového obchodu, samy sa o tom presvedčíte! Možno nebudete veriť vlastným očiam, ako sexy táto bielizeň vyzerá nielen na pohľad, ale aj na Vás, ak si ju oblečiete! V našom e-shope Vám ponúkame rôzne modely, druhy, vzory, farby a strihy spodnej bielizne pre dosiahnutie pôvabnej siluety. Môžete si vyberať z ponuky zmenšujúcich podprseniek, korzetov, body, spodničiek alebo topov. A verte, že tvarujúca bielizeň dokáže skryť to čo treba a dá vyniknúť Vašej ženskosti!

Hore >
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať