Lascana používa cookies v záujme zabezpečenia čo najlepšieho zážitku z nakupovania pre vás. Ak pokračujete v prehľadávaní, súhlasíte s ich používaním.

Súhlasímx
Možnosť vrátenia tovaru do 14 dní Nákup 24 hodín denne Zaplatíte až po prevzatí tovaru Doprava zadarmo pokiaľ objednáte nad 85 Eur

x

fMENU


1 ... |


Zoradiť

Farba Vyberte farbu
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
»
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť


... |


Neviditeľný zázrak

 

Určite to pozná každá žena-nedokonalosti a chybičky krásy svojej, inak dokonalej postavy. Jednu trápi poprsie, inú zasa stehná alebo zadok. My ženy sme večne nespokojné stvorenia a prísne najmä samy k sebe. Chceli by sme byť dokonalé a príťažlivé vždy a všade, za každých okolností. Ale poznáme to všetky-práca, rodina, deti, domácnosť-nemáme na seba vôbec čas, aj keby sme veľakrát chceli. Ako teda vyformovať svoju postavu, aby sme boli so sebou spokojné?

Našťastie, dnešná móda myslí aj na všetky pracujúce a vyťažené ženy, ktoré nemajú čas chodiť do posilňovne alebo venovať sa cvičeniu. Ponúka jednoduché riešenie na dosiahnutie skvelej postavy-formujúcu bielizeň, ktorá robí veľké zázraky.

 

Dokonalá postava rýchlo a bez obmedzenia

 

Nie ste spokojná s niektorými svojimi partiami? Trápi Vás nedokonalé bruško, zadok alebo široké stehná? Ponúkame Vám jednoduché a rýchle riešenie. Nikam nemusíte chodiť-jedine do obchodu so spodnou bielizňou formujúcou Vašu postavu.

Sťahovacia bielizeň totiž dokáže sformovať Vašu postavu do šiat rýchlo a bez nutnosti Vášho obmedzovania. Na rozdiel od tradičnej bielizne je táto skutočne funkčná. Základnom úspechu je správna kombinácia elastických materiálov a strihy, ktoré možno nevyzerajú až tak sexy, no dokážu zázračne vytvarovať aj kyprejšie obliny do oblečenia neraz i o dve čísla menšieho! Nech Vás trápi ktorákoľvek časť Vášho tela, formujúca bielizeň si poradí s každou! Malé prsia? Žiaden problém! Formujúca podprsenka Vám perfektne prsia upraví a opticky zväčší. Plnšie poprsie a viac sebadôvery určite  stoja za to. Alebo máte ochabnuté brucho či máte problém s podkožným tukom? Aj toto zvládne dobre zvolená bielizeň, v tomto prípade sťahujúci pás. Výrazne dokáže vymodelovať postavu a je ideálnym pomocníkom do šiat všetkého druhu. Chcete byť dokonalá od hlavy až po päty? Tak vyskúšajte formujúcu bielizeň na celú postavu.

 

Buďte dokonalá vďaka nám

 

Hoci formujúca bielizeň na pohľad nevyzerá lákavo, ale nič nestráca na svojom kúzle a funkčnosti. Ak aj Vy patríte k ženám, ktoré by rady svoju postavu vylepšili, ale nemáte čas cvičiť či držať rôzne diéty, tak formujúca bielizeň je pre Vás ako stvorená! A nemusíte chodiť ďaleko! Postačí, ak navštívite náš e-shop a pozriete si bohatý a široký sortiment formujúcej bielizne, ktorú Vám ponúkame. Aj vo výbere farieb pokojne zapojte svoju fantáziu, pretože v ponuke máme viacero farebných prevedení formujúcej bielizne. Ešte dnes môže byť tento „zázrak“ Váš! Neváhajte a buďte dokonalá vďaka nám už teraz!         

Hore >
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať