Lascana používa cookies v záujme zabezpečenia čo najlepšieho zážitku z nakupovania pre vás. Ak pokračujete v prehľadávaní, súhlasíte s ich používaním.

Súhlasímx
Možnosť vrátenia tovaru do 14 dní Nákup 24 hodín denne Zaplatíte až po prevzatí tovaru Doprava zadarmo pokiaľ objednáte nad 85 Eur

x

fMENU


1 ... |


Zoradiť

Farba Vyberte farbu
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
»
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť


... |


Bielizeň, ktorá robí divy

 

V dnešnej dobe bielizeň, ktorá formuje postavu, nie je žiadnou novinkou. Jediné, čo sa v súvislosti s ňou mení, sú jej modely, vzory, strihy a možno materiál. Nápaditosť a fantázia módnych návrhárov bodyshapingu nepozná hranice.

Hoci niektoré kúsky tejto bielizne nie sú práve na pohľad sexy, ale vyformujú ženskú postavu do obdivuhodných kriviek. A čoraz viac žien prepadáva formujúcej či sťahovacej bielizni, aj napriek tomu, že nie je príliš lákavá. Sťahovaciu bielizeň teda z času na čas môže potrebovať každá z nás - či už chcete sexy postavu bez chudnutia alebo Vás čaká výnimočný deň a Vy túžite po tom, aby Vaše tukové vankúšiky magicky zmizli.

 

Princíp zázračnej bielizne

 

Zázračná bielizeň funguje na princípe sťahovania. Účinné elastické vlákna za okamžik pevne obopnú a vyformujú telo, zodvihnú zadok, zoštíhlia pás, sploštia bruško, opticky zmenšia obvod bokov, odoberú pár centimetrov stehnám. To všetko za pár minút.

Rovnako to platí aj o vrchnej časti bielizne-podprsenke. Nech už máte akékoľvek prsia, správna voľba podprsenky vie urobiť s nimi hotové divy. Menšie prsia zväčší, a zasa tie väčšie dokáže zmenšiť.

Nemusíme hneď robiť radikálne rozhodnutia, ak nie je naša postava dokonalá. Tú totiž nemá nikto od prírody-či sme mužom alebo ženou. Pomôcť si môžeme práve vďaka mnohým zlepšovákom, ktoré perfektne zakryjú nedostatky našej postavy. Presne podľa Vašich potrieb môžete dostať formovaciu bielizeň v závislosti od toho, ktorú časť postavy potrebujete vyformovať.

 

Iba pre moletky? Dávny mýtus!

 

Ak si myslíte, že bodyshaping je určený len ženám-bacuľkám, ste na omyle! Ak sa teda rozčuľujete nad svojimi kyprejšími bokmi a pozadím, vedzte, že formovaciu bielizeň vyhľadávajú aj ženy, ktoré nemajú kilá navyše, ale nie sú spokojné s niektorou partiou svojej postavy. Formovacia bielizeň totiž nielen uberá nadbytočné kilá, ale aj vylepšuje to, čo potrebuje trošku opravu. Veľa žien má vo svojom šatníku formujúcu bielizeň z dôvodu, aby sa cítili lepšie, sebavedomejšie a príťažlivé pre svojho partnera.

Rozmýšľate nad kúpou takejto bielizne alebo si chcete vynoviť svoj doterajší šatník? Tak vyskúšajte bodyshaping od nás! V našom e-shope nájdete z tohto sortimentu všetko. Ponúkame každej modernej žene spodnú bielizeň pre formovanie postavy, tvarujúce nohavičky, sťahovaciu bielizeň, bielizeň pre krásne nohy, guľatý zadok, pôvabnú siluetu, perfektný dekolt či štíhly pás. Vyberať si môžete z viacerých farieb, vzorov, strihov a značiek. Formujúca bielizeň od nás je zárukou kvality a ceny!

Hore >
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať