Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU


Prednosti LASCANA

Pohodlné nakupovanie, akcie, atraktívne súťaže ktorých sa musíte zúčastniť - to všetko robí online nakupovanie zážitkom.! Zaregistrujte sa k odberu newslettera, aby ste ako prvá/ý mali informácie o najnovších akciách!

 

Možnosť vrátenia tovaru do 14 dní bez udania dôvodu

Nakupujte bez rizika! Zakúpený tovar máte možnosť v priebehu 14 dní vymeniť alebo vrátiť, a to i bez udania dôvodu. Nakupujte na skúšku - u nás nie ste obmedzení rozmermi skúšobnej kabínky.

Nákup 24 hodín denne

Vyberajte si výrobky bez stresu, v kľude a pohodlí. Nakupujte v LASCANA Shop vždy keď sa Vám to hodí!

Zaplatíte až po prevzatí tovaru

Nič neplatíte vopred, tovar Vám zašleme na dobierku a zaplatíte až po prevzatí tovaru.

Aktuálne módne trendy pre každého za priaznivé ceny!

Výrobky sme pre Vás roztriedili do kategórií. V LASCANA Shop si každý príde na svoje!

 
Ako sa stanem zákazníkom LASCANA? >

Po Vašej prvej objednávke sa automaticky stávate zákazníkom LASCANA. Vyberte si preto tovar, o ktorý máte záujem, a zadajte objednávku. V priebehu objednávania budete vyzvaní zadať Vaše osobné údaje. Po ukončení objednávania sa stávate novým zákazníkom LASCANA a bude Vám pridelené i Vaše zákaznícke číslo.

Ako dostanem zákaznícke číslo? >

Zákaznícke číslo obdržíte potom, čo ste po prvý raz objednali tovar v LASCANA. Vaše zákaznícke číslo nájdete na každej faktúre.

Prihláška na internete nefunguje. >

Zadajte v poli „Zákaznícke číslo“ Vaše kompletné zákaznícke číslo. Skladá sa len z čísel, neobsahuje žiadne písmena alebo zvláštne znaky. V poli „Dátum narodenia“ uveďte Váš dátum narodenia vo formáte DD.MM.RRRR, napr. 01.01.1965. Potom kliknite na „Prihlásiť sa“

Moje meno / moja adresa sa zmenili. >

Meno a adresu môžete zmeniť jednoducho a rýchlo i na Vašej osobnej stránke v sekcii „Moje LASCANA“. Ako to presne zrealizovať nájdete detailne popísané v pomôcke Help/ nápoveda pod Moje LASCANA/Osobné nastavenie.

Chcel/a by som objednať / zrušiť / newsletter -nechať posielať na inú e-mailovú adresu. >

Tu si môžete informačného spravodajcu rýchlo a jednoducho objednať, zrušiť alebo zmeniť Vašu e-mailovú adresu. Podrobný postup nájdete v pomôcke Help/nápoveda pod Prihlásenie a Registrácia/Newsletter.

 
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo