Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU


 

Informácie o platbe, možnosti

Pre ďalšie informácie o platbe si prosím prečítajte naše Obchodné podmienky!

 

V našom internetovom obchode si môžete zvoliť platbu bankovou kartou alebo platbu na dobierku, z ktorých si Kupujúci môže vybrať počas objednávania. Výška ceny závisí aj od spôsobu platby, cena rámci objednávacieho procesu bude pre Kupujúceho zobrazená. Nákupné poukážky a vyhrané zľavové kupóny je možné využiť iba v prípade výberu platby na dobierku.

 

Platba platobnou kartou

 

V našom internetovom obchode môžete platiť aj platobnou kartou online, či máte kartou VISA alebo MasterCard. Ak chcete použiť tento spôsob platby, zvoľte si v menu možnosť "Platobná karta", potom bude Kupujúci presmerovaný na stránku EOS Payment vykonávajúceho spracovanie finančnej operácie, kde sa zároveň uskutoční platba, pričom počas tejto operácie okrem názvu vydávateľa platobnej karty, čísla karty a dátumy platnosti je potrebné zadať aj kontrolný kód karty. Kontrolný kód je trojčíslie vytlačené na zadnej strane platobnej karty, ktoré slúžia na zaistenie bezpečnosti platieb na internete. Najmodernejšia kódovacie technika, ako napr. metóda Secure Socket Layer (SSL) a systém 3D-Secure, Vám ponúka najvyššiu možnú bezpečnosť i pri internetovej platbe. Možnosť platby platobnou kartou sa vzťahuje na celý sortiment tovaru ponuky LASCANA. Kúpna cena bude z Vašej karty odpočítaná až po doručení tovaru, avšak táto suma bude blokovaná už pri objednávke.

 

V prípade voľby možnosti platby bankovní převod

 

V prípade trvalej nedostupnosti Vami uhradenú hodnotu objednaného tovaru, poprípade hodnotu zodpovedajúcu vrátenému tovaru, v rámci našich možností v čo najkratšej lehote pošleme na bankový účet, ktorý používate (so zreteľom na ustanovenia o práve na odstúpenie). Ak zvolíte možnosť platby bankovým prevodom, v zadaných objednávkach už LASCANA nevie vykonať žiadne zmeny!

Ak jedna objednávka obsahuje viac položiek a je možné iba čiastkové dodanie, bude debetovaná iba dodaná položka (a dodacie náklady). V tomto prípade systém po 30 dňoch automaticky uvoľní sumu súčtu nedodaných položiek a opakovane ju blokuje až do vymazania objednávky. Pokiaľ vymazanie objednávky iniciuje zákazník, alebo objednávku vymaže OTTO Central Europe GmbH – napr. pretože sa daný produkt minul – blokovanie bude uvoľnené do 30 dní od vymazania.

Smernica Európskej únie o platobných službách PSD2 d 14. septembra 2019 zavádza v prípade internetových nákupov a elektronických finančných transakcií bezpečnostné požiadavky na ochranu klientskych dát, tzv. silnú klientskú autentifikáciu.

 

Platba dobierkou

 

Ak si Kupujúci zvolí platbu na dobierku, tovar bude internetovým obchodom LASCANA odoslaný na ním uvedenú dodaciu adresu ako doporučená zásielku s dobierkou. Celkovú sumu (hodnotu objednaného tovaru + prepravné + spracovateľský poplatok za dobierku) budete Kupujúci platiť priamo kuriérovi pri prevzatí tovaru.
Spracovateľský poplatok za dobierku: Predstavuje administratívny poplatok, ktorý sa účtuje len v prípade spôsobu platby na dobierku. Ak sa pri objednávke okamžite nevyplatí kúpna cena, poskytujeme Vám úver na kúpnu cenu produktov a služieb až do momentu, keď prevezmete balík a vyplatíte kúpnu cenu.
Položky na čakacej listine prepravíme dodatočne druhým balíkom bezplatne.

V prípade, že potrebujete faktúru s DPH, prosíme Vás, aby ste si z ponuky menu „Môj účet/Prehľad objednávok“ stiahli svoju faktúru k príslušnej objednávke vo formáte PDF a poslali ju na e-mailovú adresu objednavka@lascana.sk spolu s fakturačnými údajmi. Naši pracovníci Vám faktúru s DPH pošlú späť cestou pošty.

X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať