Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU


Your World Your Rules

„It’s a Woman’s World“ – LASCANA od začiatku podporuje ženy, ich ženskosť, rozmanitosť, a najmä ich sebavedomie. Pretože sebavedomé ženy slúžia ako vzor a inšpirácia a povzbudzujú opäť iné ženy v tom, aby boli samy sebou a mali rady samy seba. Medzinárodne úspešná modelka a „Face of the Zeitgeist“ magazínu Vogue Jasmine Sanders sa presne za toto zasadzuje a dokonale sa hodí do našej kampane Your World. Your Rules. My ženy sme však také mnohotvárne, že sme tento rok popri Jasmine hľadali ďalšie výnimočné a pôsobivé ženy, ktoré majú v našej kampani nosnú úlohu.

Z viac ako 1000 uchádzačiek sme vybrali štyri úžasné, silné ženy, ktoré fascinujú nákazlivým charakterom a ktorých príbehy sú inšpiratívne. Marina, Jil, Wendy a Vanessa boli také pôsobivé, že jedna kampaň vznikla na základe piatich veľkolepých charakterov a silných žien. Sú odlišné a zároveň mnohotvárne. Tu sa dozviete viac o silných ženách LASCANA a môžete sa nechať inšpirovať najnovšími trendovými kúskami na nadchádzajúcu sezónu.


Jasmine Sanders

Z neistého dievčaťa k medzinárodne žiadanej topmodelke.

Jasmine Sanders, 28 rokov

Jasmine Sanders vďačí za svoj dnes už medzinárodný úspech svojmu mimoriadnemu vzhľadu, a predsa s ním tiež musela bojovať: Ako dieťa Nemky a Afroameričana nezodpovedala v tínedžerskom veku obrazu typického dievčaťa odvedľa. Preto na začiatku svojej kariéry bojovala s neistotou a problémami so svojím telom. Dnes už vie svoj zovňajšok perfektne využiť, dostáva jednu modelingovú zákazku za druhou a zdobila už nespočetné množstvo titulkov v medzinárodne renomovaných módnych časopisoch. Je na seba pyšná a chcela by podporiť iné ženy v tom, aby prijali samé seba a mali sa radi. Jasmine radí, aby sa ženy nikdy neporovnávali s inými ženami, pretože každý človek je jedinečný a má pred sebou iba svoju vlastnú životnú cestu. Tetovanie „Made in Germany“ dnes nájdete na jej ľavom hornom ramene, pretože medzitým získala sebavedomie a miluje svoje korene.

 

Marina

Dosiahnutie kariérnych snov! Jil je skutočnou svetobežníčkou.

Jil Eileen Füngeling, 24 rokov

Jej smiech je nákazlivý a celkom prirodzeným spôsobom vyžaruje dobrú náladu. Kde sa to v nej berie? Snáď je to tým, že minulý život a veci vníma skôr pozitívne ako negatívne. Snáď ale aj preto, že vo svojich 24 rokoch si už splnila svoje najväčšie sny: Objavila svet. A to aj napriek mnohým hlasom, ktoré ju chceli chrániť a radili jej, aby sa na cestu radšej nevydávala sama. Mala však svoj sen a chcela si ho splniť. Jeden rok spoznávala kultúry, stretávala cudzích ľudí, celkovo precestovala 28 krajín a žasla nad zázrakmi prírody. A to všetko celkom sama. Musela prekonať samu seba, nabrať veľa odvahy a dnes je na seba veľmi pyšná. Jil je inšpiráciou a už mnohých nakazila a inšpirovala svojím nezameniteľným šarmom. A to ju robí šťastnou.

 

Wendy

Pretancovať sa k veľkému snu – a prelomiť konvencie

Wendy Kesicki, 28 rokov

Rozmanitá práca v mladom tíme úspešnej agentúry: To znie ako sen pre mnohých, ktorí nastupujú do svojej prvej práce. Wendy takúto prácu získala, chvíľu v nej pracovala a potom zistila, že toto jednoducho nie je jej cesta. Mysľou bola v tanečnom štúdiu, prechádzala si jednotlivé kroky a nevedela sa zbaviť myšlienky na jej najnovšiu choreografiu. Jedného dňa to pochopila: Postupnosť krokov jej osobnej životnej choreografie nie je správna. A tak zistila, čo bude jej ďalší krok: Podala výpoveď v práci a začala si plniť svoj sen o tanci. Takto sa Wendyno hobby stalo jej povolaním a vstúpila do sveta šoubiznisu. Odvážne rozhodnutie, ktoré však ani na sekundu neoľutovala. Dnes sa dokáže tancom uživiť a žije tak svoj sen.

 

Vanessa

Jedna žena vo svete, kde vládnu muži: Vášnivá kominárka

Vanessa Didam, 26 rokov

Žena mnohých kontrastov, ktorá už veľmi skoro vedela, čo sa z nej má stať. Vanessa ukončila vzdelanie ako kominárka – to sa mnohým zdalo nezvyčajné, ale jej samotnej vôbec nie. Jej bolo hneď všetko jasné: Chcela som robiť túto prácu poriadne. Urobila si skúšky pre majstra a teraz vo svojich iba 26 rokoch pracuje už päť rokov v tomto povolaní ako majster. Je nadšená z toho, ako mnohí zákazníci na ňu neveriacky pozerajú, pretože očakávali, že pri dverách bude stáť muž. Potom sa na tom spolu väčšinou smejú. Vanessu vo všeobecnosti teší, keď môže ľudí rozosmiať. „Smiech na tvári oproti stojaceho človeka ma robí šťastnou,“ hovorí sama o sebe. To sa jej darí napríklad aj pri jej záľubách: Vášnivo rada varí a najradšej pre skupinu priateľov. Potom sa všetci spolu smejú a bavia. Okrem toho má rytmus v krvi: Len čo zaznie hudba, sotva ju niekto zadrží, pretože miluje tanec, najmä Bachatu.

 

Marina

Angažovaný jazykový zázrak so srdcom, ktoré horí pre mnohých

Marina Andresen, 25 rokov

Marina je malým zázrakom stojacim na dvoch silných nohách: Pred niekoľkými rokmi mala cieľ zabehnúť maratón. Ako povedala, tak urobila. Keď v Paríži prvýkrát zabehla asi 42 kilometrov, chcela to hlavne zvládnuť. V meste lásky sa zaľúbila do behu. Medzitým už zabehla niekoľko ultramaratónov a plánuje ďalšie. Pritom podporuje rôzne sociálne projekty. Na trať už nastúpila ako sprievodca nevidiacich bežcov a väčšinou beží v maske. Takto upozorňuje na projekt, ktorý je jej srdcu najbližší. Na výskum a liečbu roztrúsenej sklerózy, pretože jej matka ňou trpí. Ak práve nebehá niekde vo svete, Marina pracuje vo vlastnom startupe s módou a rada podniká cesty, ktoré ju neustále nanovo inšpirujú, aby sa naučila vždy niečo nové. Okrem toho hovorí šiestimi jazykmi.

 


X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo