Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU


 

Informácie o dodávke a cena za prepravu

Pre podrobné informácie o zásielke si prosím prečítajte naše Obchodné podmienky!

 

LASCANA doručuje výhradne v rámci územia Slovenska!

Kuriérskou službou Pošty na adresu: Tovar objednaný v internetovom obchode LASCANA Vám doručí domov logistický partner LASCANA, kuriérska služba Slovenskej pošty, a to v pracovných dňoch medzi 7:00 – 17:00 hod. O pravdepodobnej dobe doručenia Vás bude kuriérska služba v deň doručenia, v ranných hodinách, informovať e-mailom. Pokiaľ Vám pravdepodobná doba doručenia nevyhovuje, na novom termíne sa môžete dohodnúť s kuriérskou službou na telefónnom čísle 0850 122 413, e-mailom zakaznickyservis@slposta.sk alebo na webovej stránke www.posta.sk Slovenská pošta ( adresa Bojnická 14, 831 04 Bratislava) odvolajúc sa na identifikačné číslo zásielky. Ak sa v doručení balíka vyskytne prekážka, kuriér na adrese zanechanom tlačive informuje Kupujúceho o prvom pokuse doručenia.

Po prvom neúspešnom pokuse doručenia sa ešte raz pokúsime o doručenie balíka, ktoré je bezplatné. Po prvom pokuse doručenia Kupujúci má 10 dní na to, aby balík prevzal, následne sa balík dostane späť do skladu LASCANA. Na oznamovacom tlačive je uvedené telefónne číslo kuriéra, telefónne číslo zákazníckeho centra a jeho e-mailová adresa, na ktorých kontaktoch sa môžete dohodnúť o ďalšom mieste a termíne doručenia zásielky a kde sa môže uskutočniť odovzdanie a prebratie zásielky. Tím Kuriérskej služby je veľmi flexibilný a urobia všetko pre to, aby sa zásielka dostala čo najskôr Kupujúcemu. Avšak pracovníci Kuriérskej služby prichádzajú k adresátom od jednej adresy k ďalšej, preto nemožno žiadať, aby kuriér pred príchodom zatelefonoval, alebo sa osobitne dohodol s Kupujúcim, preto je účelné zadať takú adresu, kde je Kupujúci (člen rodiny, spolupracovník, známy) počas dňa dostihnuteľný.

Prevzatie balíka: Pri preberaní balíka prosím vždy skontrolujte, či balenie nie je poškodené! Pokiaľ je obal zásielky poškodený alebo porušený, zásielku od kuriéra nepreberajte alebo trvajte na tom, aby bola spísaná zápisnica o škode! Ak je balík porušený a nie je k nemu pripojený zápis o škode, prosím, nepreberajte balík. V prípade, ak tovar alebo jeho časť chýba, pošlite nám zápisnicu o škode na adresu LASCANA a my Vám pošleme chýbajúci tovar. V záujme uplatnenia ďalších možných reklamácií Vás prosíme, aby ste si uchovali doklad o zaplatení tovaru.

Sledovateľnosť pohybu zásielky: Použitím identifikačného čísla zásielky môže Kupujúci sledovať svoje zásielky online na webovej stránke https://www.posta.sk/zmena-zasielky. Ak by ste chceli získať informáciu o stave zásielky alebo o presnom čase prepravy, môžete kontaktovať v pracovných dňoch od 7.00 - 18.00 hodín, na telefónnom čísle 08 50 122 413.

 

Cena prepravy:

Prepravné pri doručení domov:

V prípade objednávky nad 85 EUR Vám bude objednaný tovar doručený zadarmo (výnimkou, ak si objednáte tovar so špedičným poplatkom). Prepravné pri doručení až domov, ak hodnota objednávky neprekročí sumu 85 EUR:

 

V prípade objednávky nad 85 Eur
ZDARMO
V prípade platby na dobierku alebo platby bankovou kartou
4,75 Eur
V prípade platby na dobierku
3,99 Eur

 

Při platbě na dobírku připočítáváme vždy manipulační poplatek, který činí 0,99 Eur.

 

V prípade väčšieho záujmu sa môže stať, že sa vyskytne nedostatok tovaru a tak objednaný tovar internetovým obchodom LASCANA môže byť dodaný v niekoľkých balíkoch. E-mailom Vám oznámime všetky potrebné informácie o dodaní chýbajúceho tovaru.

Pri Vašom nákupe Vám budú zohľadnené a následne kumulovane odrátané všetky zľavy na ktoré máte pri Vašom nákupe nárok. Ak tým istým Kupujúcim budú v jeden deň, ale v osobitných objednávkach zaslané objednávky domov, LASCANA bude spravovať tieto objednávky zvlášť a dodá tovar zvlášť, preto bude cena prepravy na každú objednávku osobitne vyúčtovaná.

 

X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo